بهترین دوره آموزش فتوشاپ صفر تا صد + 20 درس رایگان و گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

کاملترین آموزش فتوشاپ ( Photoshop ) 2024 جامع و کامل با 20 فیلم رایگان، در پکیج آموزش فتوشاپ مهندس علیرضا فاضلی شامل بیش از 20 ساعت فیلم آموزش فتوشاپ فارسی به همراه پشتیبانی استاد به همراه صدور مدرک برای شما تهیه و تدوین شده است. این دوره آموزش فتوشاپ با محوریت انجام پروژه دنیای واقعی طراحی گرافیک از 0 تا 100 ایجاد یک رزومه برای ورود به بازار کار را برای شما آموزش می دهد.

بدون شک برای آموزش فتوشاپ ، این دوره آموزشی photoshop  شما را از هر نوع آموزش دیگری برای یادگیری فتوشاپ بی نیاز می کند. در کنار این دوره می توانید برای تقویت دانش بانک اطلاعاتی و حرفه ای شدن در حوزه گرافیک ، به دوره آموزش ایلوستریتور مهندس فاضلی نیز مراجعه کنید.

این یک دوره کامل آموزش فتوشاپ صفر تا صد است

این دوره آموزش فتوشاپ به صورت کامل و بر پایه محوریت انجام پروژه به کامل ترین شکل  آموزش داده شده است. تا ویدیوی آموزشی شماره 57 در قالب آموزش مقدماتی فتوشاپ و در ادامه تا ویدیوی آموزشی شماره 98 آموزش کار با ابزار ها در فضا های مختلف فتوشاپ و انجام متنوع ترین تمرین های قابل ایجاد در نرم افزار فتوشاپ را به شما آموزش می دهیم . شما بدون داشتن دانش خاصی می توانید این دوره آموزش فتوشاپ را از پایه شروع کنید و به سطح پیشرفته و حرفه ای برسید.

مکانیزم آموزش فتوشاپ در این دوره در قالب سناریو محور و کارگاهی با کامل کردن پروژه های دنیای واقعی می باشد.در این آموزش فتوشاپ مهندس فاضلی از ابتدایی ترین موارد شروع کرده و تا پیشرفته ترین موارد آموزش می دهد. شما اگر هیچ آشنایی قبلی با این نرم افزار از شرکت ادوبی هم نداشته باشید با مشاهده این دوره آموزشی می توانید تبدیل به یک طراح حرفه ای شوید. انجام پروژه های واقعی در دنیای امروز در این دوره اولین نشانه از جامع بودن دوره آموزش فتوشاپ است.

آموزش فتوشاپ

این یک دوره آموزش فتوشاپ حرفه ای است

 در این دوره آموزش فتوشاپ هر آن چیزی که شما برای ورود به بازار کار طراحی گرافیک نیاز دارید ، در قالب آموزش های کاربردی و تجربی دنیای واقعی طراحی به شما آموزش داده می شود. در واقع آموزش های فتوشاپ این دوره بر اساس سرفصل های استاندارد بین المللی ، سرفصل های تدوین شده و اضافه شده مدرس دوره ( مهندس علیرضا فاضلی ) ، اضافه کردن تجربیات پروژه های دنیای واقعی و با ذکر تجربیات چند ساله طراحی حرفه ای انجام می شود و به این دلیل به عنوان دوره آموزشی کاربردی فتوشاپ مطرح می شود که واقعا با خیال راحت می توانید با آن وار بازار کار شوید. کاربردی بودن دوره در دنیای واقعی دومین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش فتوشاپ است.

این یک دوره آموزش فتوشاپ پروژه محور است

در این دوره آموزش فتوشاپ شما طراحی را در قالب انجام چندین پروژه دنیای واقعی یاد می گیرید. یکی از این پروژه ها ایجاد رزومه و دیگری طراحی کارت ویزیت و شناخت اصول اولیه است و پروژه مفصل تر طراحی اتود اولیه سایت و یادگیری انجام نقاشی دیجیتال در نرم افزار فتوشاپ است. دلیل انتخاب پروژه های متنوع برای یادگیری فتوشاپ این است که تقریبا در همه پروژه های شما لازم است بتوانید از تمامی ابزار ها استفاده کنید اما برای درک بهتر این ابزار ها در تمارین مختلف تدریس شده است و بهترین انتخاب برای دید پیدا کردن به نحوه استفاده ابزار در جای مناسب می باشد. پروژه محور بودن دوره مبتنی بر پروژه های دنیای واقعی ، سومین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش فتوشاپ است.

آموزش فتوشاپ

وجه تمایز آموزش فتوشاپ در توسینسو چیست؟

 • آموزش ها بصورت گام به گام ، عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
 • شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربه چند ساله مهندس فاضلی را به دست می آورید
 • شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای یادگیری فتوشاپ نخواهید داشت
 • شما پشتیبانی استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
 • بعد از گذراندن دوره آموزشی فتوشاپ به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
 • بسیاری دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند پروژه های حرفه ای گرافیک انجام بدهند

بازار کار طراحی با فتوشاپ در ایران و دنیا چگونه است؟

فتوشاپ و پلتفرم های وابسته به آن بسیار بسیار مورد علاقه شرکت ها و سازمان ها در خصوص بحث استخدام می باشند و از طرفی در خصوص بازار کار Freelance هم یکی از بهترین نرم افزار ها برای دریافت پروژه و انجام با کیفیت آنها در سرتاسر جهان از جمله ایران به حساب می آیند. می توانیم به شما تضمین دهیم که اگر یک طراح گرافیک حرفه ای باشید در همه جای دنیا ، شغلی با درآمد عالی خواهید داشت.

چه منابع دیگری برای یادگیری بهتر طراحی گرافیک پیشنهاد میدهید؟


به شما توصیه می کنیم قبل از یادگیری این آموزش فتوشاپ حتما مقالات مهندس فاضلی با عنوان های گرافیک را مطالعه کنید که به عنوان مکمل دوره ارائه می شود :

 1. فتوشاپ چیست؟
 2. معرفی 10 مورد از بهترین نرم افزارهای طراحی گرافیک 2023
 3. نکات بالا بردن بازدید وب سایت با تغییر ساختار طراحی وب
 4. شناخت 30 رنگ مهم در طراحی وب سایت که باید بدانید
 5. 4 دوره گرافیک که باید یاد بگیرید

در مجموع علاوه بر 78 قسمت ویدیوی آموزش سی شارپ + 20 قسمت رایگان ، شما نزدیک به ده ها قسمت آموزش رایگان متنی و مکمل از مهندس فاضلی نیز دریافت خواهید کرد

مدرس دوره آموزش فتوشاپ کیست؟

مهندس علیرضا فاضلی یک طراح گرافیک و طراح سایت و متخصص سئو حرفه ای است . او ابتدا با یادگیری طراحی سایت و وردپرس تخصص حرفه ای خود را شروع و سپس وارد دنیای گرافیک شد و در حال حاضر در مجموعه توسینسو فعالیت می کند.

فتوشاپ چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از معروف ترین نرم افزار های شرکت ( Adobe ) برنامه فتوشاپ است ، شرکت ادوبی در حوزه گرافیک نرم افزار های متنوعی را ارائه داده است مانند ایلوستریتور . نرم افزار فتوشاپ یک برنامه مختص به ویرایش عکس و طراحی گرافیک میباشد ، فتوشاپ ابزار فوق العاده زیادی برای ویرایش تصاویر به شما میدهد تا بتوانید طراحی مدنظر خودتان را داشته باشید.

این نرم افزار در صنعت نیز کاربرد بسیاری دارد وبه یکی از برنامه هایی تبدیل شده است که بسیاری از افراد یادگیری فتوشاپ را در دستور کار خود برای وارد بازار کار شدن و یا برطرف کردن نیاز های شغلی خود دارند. فتوشاپ که از اسم این برنامه هم پیداست نرم افزاری برای ویرایش عکس ، کار های گرافیکی و طراحی آثار هنری میباشد از همانجایی که ابزار های این نرم افزار بسیار زیاد است به طراح این موقعیت را میدهد تا طرح و ایده ای که در ذهن دارد را راحتتر عملی کند. نرم افزار photoshop دارای قابلیت ساخت لایه را دارد بدین معنی که شما میتوانید به صورت مجزا تغییراتی را که میخواهید بر روی هر قسمت از طرحتان اعمال کنید و سپس تغییرات را ویرایش نمایید.

کاربرد های زیادی برای نرم افزار فتوشاپ میتوان نام برد که در این بخش از مقاله فتوشاپ چیست به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد :

 • تولید محتوانرم افزار فتوشاپ برای طراحی محتوای سایت و یا فضای اجتماعی کاربرد زیادی دارد ، بسیاری از افراد تمامی محتوای صفحات خود را با استفاده از این نرم افزار قدرتمند طراحی میکنند.
 • اجرا و ساخت لوگونرم افزار photoshop یک برنامه ی عالی برای طراحی لوگو میباشد زیرا قابلیت لایه بندی در برنامه به شما کمک میکند تا ایده خود را به راحتی و به صورت کامل در این برنامه پیاده سازی کنید.
 • طراحی اتود وب سایتبا استفاده از فتوشاپ میتوانید طرح اولیه وب سایت خودتان را اجرا کنید تا چیزی که در ذهنتان است را به برنامه نویس و یا طراح سایت بدهید که برایتان کدنویسی را انجام دهد.
 • طراحی نمونه های مختلف از بسته بندیزمانی که شما میخواهید طراحی برای بسته بندی و یا محصولاتتان را اجرا کنید فتوشاپ است که حرف های زیادی برای گفتن دارد و با این نرم افزار میتوانید ایده های ذهنی خود را به مشتری هایتان ارائه دهید.
 • ویرایش تصاویر برای جذابیت بیشتربرای شفاف سازی و جذاب تر کردن عکس های محصولاتتان میتوانید از فتوشاپ استفاده کنید  زیرا این برنامه به شما اجازه میدهد برای ادیت تصاویر کنترل بیشتری روی آنها داشته باشید.
 • طراحی اپلیکیشناگر شما یک طراح هستید میتوانید با استفاده از فتوشاپ طراحی قابل توجهی داشته باشید زیرا فتوشاپ نرم افزاری است که با همه برنامه های ساخت شرکت ادوبی تعامل دارد.
 • طراحی بنر و پوستر تبلیغاتییکی از قابلیت هایی که در طراحی بنر و پوستر حائز اهمیت است ترکیب تصویر و نوشته میباشد بدین صورت که شما میتوانید متن مورد نظر را به روی عکس خود بنویسید و در لایه های مجزتا در فتوشاپ ویرایش کنید.

چقدر زمان میبرد تا به یک گرافیست تبدیل شویم

پاسخ این سوال تابع فاکتورهای مختلفی است . اگر پیشینه یا زمینه طراحی گرافیک داشته باشید ، شما می توانید در عرض 1 تا 2 ماه با استفاده از یک دوره آموزشی فتوشاپ حرفه ای تبدیل به یک طراح گرافیک شوید . اما اگر سابقه کار با نرم افزار های گرافیکی را نداشته باشید طبیعتا مدت زمان بیشتری طول می کشد . معمولا اگر از صفر کار طراحی را شروع کنید حدودا 3 ماه می توانید با تلاش ، تبدیل به یک گرافیست شوید

آیا یادگیری آموزش فتوشاپ سخت است؟

فتوشاپ قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی دارد که یادگیری آن را آسان می کند اما در عین حال تعداد بالای امکانات و ابزارهای این زبان باعث به وجود آمدن پیچیدگی هایی در یادگیری حرفه ای آن شده است و چه بسا برخی تکنیک های جالب این نرم افزار را حتی گرافیست های حرفه فتوشاپ هم نمی دانند. به دلیل به روز رسانی دائمی این نرم افزار و امکانات موجود در آن طبیعتا یادگیری فتوشاپ به نسبت یادگیری نرمک افزاری ساده تر مثل ایلوستریتور کمی سخت تر و پیچیده تر است و نیاز به زمان و انرژی بیشتری دارد.

تفاوت فتوشاپ و ایلوستریتور چیست؟

فتوشاپ یک نرم افزار طراحی گرافیک پیکسلی است و کاربرد زیادی در زمینه های ادیت تصاویر و روتوش های متنوع دارد اما ایلوستریتور یک نرم افزار گرافیک بر پایه محاسبات ریاضی و برداری است که بیشتر برای اجرای ایده ها استفاده میشود. برای اطلاع بیشتر به شما پیشنهاد میکنم که مقاله ایلوستریتور چیست را بخوانید.