بهترین آموزش وردپرس Wordpress صفر تا صد + 6 درس رایگان حرفه ای

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

با آموزش گام به گام وردپرس شما می توانید بصورت رایگان یک وب سایت طراحی کنید. در آموزش طراحی سایت با وردپرس شما بصورت 100 درصد کاربردی در قالب 18 فیلم آموزشی وردپرس یک وب سایت را بصورت کامل و بدون دانش اولیه راه اندازی می کنید. آموزش Wordpress مهندس عادلی فر از مقدماتی ترین مباحث CMS وردپرس شروع می شود و به مباحث بهینه سازی یا Optimization وردپرس نیز می رسد.

شما با یادگیری این آموزش وردپرس می توانید براحتی وب سایت خودتان را طراحی کنید ، قالب مورد نظرتان را انتخاب کنید ، هاست و دومین را تهیه کنید و در نهایت هیچ وابستگی به شخصی برای راه اندازی وب سایت نداشته باشید. برای یادگیری این دوره وردپرس شما هیچ نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی در وردپرس نخواهید داشت.

وردپرس چیست و در این دوره چه چیزی یاد می گیریم؟

از آنجا که حدود 26 الی 30 درصد کل وب سایت های جهان از وردپرس استفاده می کنند همچنین وردپرس ابزاری است که می توان به کمک آن انواع مختلف سایت را بدون دانش برنامه نویسی ایجاد کرد. این دوره را تهیه کردیم تا شما هم بتوانید از مزایای بسیار زیاد وردپرس (wordpress) استفاده کنید.

طی این دوره شما با مفاهیم ساخت یک سایت مانند هاست و دامنه آشنا می شوید. یک وب سایت را به صورت محلی بر روی کامپیوتر خود با کمک وردپرس می سازید و از امکاناتی که وردپرس برای تولید و مدیریت محتوا برای شما فراهم می کند استفاده می کنید.

در طی این دوره با تک تک اجزای داشبورد مدیریتی وردپرس آشنا می شوید و همچنین کاربرد هرکدام را نیز خواهید دید. در این دوره علاوه بر تنظیماتی که در خود داشبورد مدیریتی وردپرس وجود دارد با تم ها و پلاگین های مفید و مختلف آشنا خواهید شد. در این دوره همچنین در مورد امنیت وردپرس و سئوی مطالب نیز توضیحاتی خواهیم داد.