کاملترین آموزش استگانوگرافی | استیگانوگرافی بخش 1 : معرفی مبانی

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

در جامعترین دوره آموزش استیگانوگرافی | Stegranography | پوشیده نویسی | رمز نویسی | پنهان نگاری | شما در قالب 5 فیلم آموزشی از مبانی و مفاهیم اولیه این تکنیک رمزنگاری نوشته تا انجام داده انواع استیگانوگرافی در گوشی ، ابزارهای آنلاین و آفلاین را آموزش می بینید و می توانید متون خود را در قالب تصاویر پنهان نگاری کنید. این تکنیک رمزنگاری امکان استفاده در رسانه های صوتی و تصویری را نیز دارد.

دوره آموزشی استگانوگرافی (Steganography) یا پنهان نگاری یک دوره آموزشی سریع و ساده به منظور ارائه یک دید کلی دانشجو از مفهوم استیگانوگرافی (Steganography) یا پنهان نگاری می باشد. مدرس در طی این دوره ابتدا مبانی، تعاریف، اصطلاحات، الگوریتم ها و تاریخچه استیگانوگرافی را برای دانشجو تشریح کرده سپس به شکل عملی چند نمونه استیگانوگرافی یا پنهان نگاری را در رسانه های صوتی و تصویری با ابزارهای مختلف ارائه و پیاده سازی می کند.

استگانوگرافی یا استیگانوگرافی (پنهان نگاری) چیست؟

پنهان‌نگاری یا استگانوگرافی هنر و علم برقراری ارتباط پنهانی است و هدف آن پنهان کردن ارتباط به وسیله قرار دادن پیام در یک رسانه پوششی است به گونه‌ای که کمترین تغییر قابل کشف را در آن ایجاد نماید و نتوان موجودیت پیام پنهان در رسانه را حتی به صورت احتمالی آشکار ساخت. استگانوگرافی، برگرفته از دو واژه‌ی یونانی stego به معنای پوشیده و graphy به معنای نوشتن است؛ بنابراین کل واژه به معنای پوشیده‌نویسی یا پنهان‌نگاری می‌باشد. 


TOSINSO

 

موارد تشریح شده در ویدیو آموزشی:

I. تعاریف، تاریخچه، انواع، الگوریتم ها و کاربرد استگانوگرافی

II. کاربرد عملی استگانوگرافی


موفق و پیروز باشید