اولین و بهترین دوره آموزش ترافورم (Terraform) کارگاهی + DevOps

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش ترافرم (Terraform) برای کارشناسان DevOPS در قالب 19 فیلم آموزشی برای اولین بار در ایران توسط مهندس فروردین تهیه و تدوین شده است. در دوره آموزش Terraform شما با جدیدترین و مدرن ترین ابزارهای Automation و ایجاد Infrastructure در چرخه دواپس | DevOPS آشنایی پیدا می کنید. این دوره آموزش Terraform و آموزش IAC یک دوره پایه ای و بنیادی است که بصورت ویژه برای علاقه مندان به DevOPS طراحی شده است. این دوره آموزشی برای اولین بار در ایران به زبان فارسی در توسینسو تدریس شده است.

توی این دوره آموزشی می خواهیم راجع به Terraform صحبت کنیم محصول شرکت HashiCorp ، یکی از جدیدترین و مدرن ترین ابزارهای Automation برای ساخت Infrastructure یا زیر ساختار . دوره آموزش فارسی ترافورم در 370 دقیقه و به صورت کاملا کارگاهی ارائه خواهد شد و یکی از دوره های مهم جهت یادگیری Automation در چرخه DevOps دوآپس می باشد .

در این دوره آموزشی مفاهیم پایه ای و بنیادی ساخت زیرساخت بوسیله کد (IAC) به طور جامع و بسیار ساده توضیح داده خواهد شد و شما با راه اندازی Terraform با حساب AWS، ایجاد اولین منبع خود با Terraform در AWS، انواع منابع ساخته شده با Terraform،  استفاده از متغیرها برای ایجاد راه اندازی زیرساخت های پیشرفته و تبدیل مجموعه ای از منابع به یک ماژول قابل استفاده مجدد آشنا می شوید .

Terraform یک ابزار DevOps برای ساخت زیرساختار بوسیله کد هست .  ترافورم تنظیمات محیط های مبتنی بر ابر را ساده و تسریع می کند . مهندسان DevOps که به دنبال استفاده از Terraform در دنیای واقعی هستند می توانند با یادگیری نحوه کار با Terraform CLI و زبان پیکربندی HashiCorp (HCL) شروع به کار و Automate  کردن زیرساخت و مدیریت یکپارچه منابع کنند .