کاملترین دوره آموزش پردازش متن (آموزش NLP) با 5 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
14 ساعت آموزش
امکان دانلود

کاملترین دوره آموزش پردازش متن صفر تا صد | آموزش NLP ( فارسی و انگلیسی ) | Text Processing with Python یک دوره NLP جامع مقدماتی تا پیشرفته و گام به گام برای علاقه مندان به حوزه پردازش متن (Text Processing) می باشد. در دوره آموزش پردازش متن که در حال ملاحظه آن هستید مهندس تقندیکی در قالب 63 فیلم آموزشی فرایندهای مختلف Text Processing یا پردازش زبان طبیعی (NLP) را به شما عزیزان آموزش می دهد.

سرفصل ها

مهمترین امتیاز مثبت دوره پردازش متن ، آموزش ابزارها و کتابخانه های مکمل مختلف پردازش زبان طبیعی می باشد که به شکل کاملا عملی و سناریو محور توسط مدرس آموزش داده شده اند. در واقع مدرس تمام تلاش خود را بکارگرفته است تا ابزارهای مکمل پردازش زبان طبیعی (NLP) مانند (spaCy , NLTK , TextBlob و هضم) را از صفر تا صد برای علاقه مندان به حوزه NLP آموزش دهد.

لذا مدرس در قسمت های 1 تا 22 استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون را برای پردازش متن آموزش می دهد، در قسمت های 23 تا 35 ابزار NLTK را برای پردازش متن آموزش می دهد. در قسمت های 36 تا 50 ابزار spaCy را برای پردازش متن آموزش می دهد و در نهایت در قسمت های 50 تا 63 پردازش کامل متون فارسی را آموزش می دهد.دوره پردازش متن در واقع برای مخاطبینی طراحی شده است که علاقه مند به پژوهش و انجام پروژه در حوزه پردازش متن هستند و یک دوره عمومی به حساب نمی آیند.

هدف دوره پردازش متن | Text Processing چیست؟

هدف دوره پردازش متن با زبان برنامه نویسی پایتون (Text Processing With Python) ، آشنایی و آموزش دانشجو با انواع روش ها و ابزارهای پردازش متن (Text Mining and Text Processing) یا پردازش زبان طبیعی (NLP) در مفسر پایتون می باشد. این دوره یکی از پرفروش ترین دوره های پردازش متن (Text Processing) در ایران بوده که به شکل مادام العمر توسط مدرس کاظم تقندیکی با تجربه بیش از 10 سال پشتیبانی می شود.

در این دوره مدرس تمام سعی خود را به کارگرفته تا با زبان ساده، کاربردی و عملی انواع داده های متنی با زبان های مختلف را مورد پردازش قرار دهد تا دانشجو بتواند در مراحل بعدی  انواع روش های پردازش زبان طبیعی (NLP) را بر روی داده های متنی پردازش شده بکار گیرد. در واقع این دوره یک پیش نیاز و هم نیاز ضروری با NLP بوده تا بتواند زبان انسان را به کامپیوتر بفهماند. دانشجو می توان قبل از تهیه این دوره، با بررسی سرفصل های دوره پردازش متن با زبان برنامه نویسی پایتون به اهمیت و ضروری بوده این دوره پی ببرد.

پردازش متن چیست؟

پردازش متن یک مؤلفه با اهیمت در پردازش زبان طبیعی و پردازش داده های متنی بوده و هدف آن، آموزش یک سیستم در درک نوشته ها و گفتار انسان ها با زبان های مختلف می باشد. همانطور که اطلاع دارید بخش زیادی از داده های وب، داده های نوشتاری و متنی هستند که توسط افراد مختلف در سبک و طرح های مختلفی ایجاد شده است مانند (صفحات وب، پست های شبکه های اجتماعی و ...) از این حیث پردازش متن در حوزه پردازش زبان طبیعی بسیار با اهمیت می باشد. لذا در این دوره هدف اموزش انواع روش های پردازش داده های متنی به برنامه نویسیان و پژوهشگران حوزه پردازش زبان طبیعی می باشد.

مزایا دوره پردازش متن با پایتون در توسینسو چیست؟

  • پشتبانی مادام العمر
  • معرفی ابزارهای مختلف پردازش متن
  • ارزان بودن این دوره نسبت به خیلی از دوره های پردارش متن دیگر
  • در دسترس بودن مدرس از طریق تماس
  • آموزش ساده، گویا و عملی
  • بررسی انواع روش ها و فنون پردازش زبان طبیعی
  • آموزش زبان برنامه نویسی پایتون در طی دوره
  • عدم نیاز به پیش نیاز خاص
  • معرفی مجموع کدهای ساده و کاربردی در پروژه های مختلف