دوره آموزش Veeam Backup صفر تا صد + گواهینامه و پشتیبانی

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزش Veeam Backup | ویم بکاپ فارسی با تدریس مهندس منصوری در قالب 12 ساعت و 50 ویدیوی آموزشی تهیه و تدوین شده است. شما با گذراندن آموزش Veeam Backup ( بکاپ گیری از VMware ) جامع مهندس منصوری بدون شک براحتی می توانید یک استراتژی و مکانیزم بکاپ و بازگردانی اطلاعات از محیط های مجازی بسیاری تخصصی را از صفر تا صد راه اندازی کنید.

دوره آموزشی Veeam Backup با استفاده از مجموعه ابزارهای موجود در Veeam Availability Suite تدریس شده است و به شما حرفه ای ترین روش بکاپ گیری و بازیابی اطلاعات در شبکه را آموزش میدهد. موارد بکاپ گیری شامل بک آپ گیری از vmware esxi، بکاپ گیری از hyper-v  و بکاپ گیری از ماشین های مجازی می باشد.

اگر کمی با نرم افزارهای مجازی سازی مثل Hyper-V شرکت مایکروسافت یا VSPhere شرکت VMware کار کرده باشید حتما نام نرم افزار Veeam Backup تا حدودی آشنایی پیدا کرده اید.  نرم افزار Veeam Backup یکی از بهترین محصولات بکاپ گیری از ماشین های مجازی در دنیاست و چندین سال است که به عنوان بهترین محصول برای تهیه Backup از بکاپ گیری از ماشین های مجازی و فیزیکی استفاده می شود. با راه اندازی Veeam Backup شما می توانید براحتی با سرعت و انعطاف پذیری و همچنین قابلیت اعتماد بالا داده ها یا نرم افزارهای موجود در محیط های مجازی سازی را بازگردانی یا Recovery کنید.

در آموزش نصب Veeam Backup، راهکارهای Backup و Recovery را بصورت یکپارچه به شما ارائه می کند و برای محیط های مجازی مانند hyper-v و VSPhere بسیار مناسب می باشد. نرم افزار Veeam Backup یکی از مدرن ترین ابزارهای Backup گیری در محیط Cloud نیز محسوب می شود و تقریبا حفاظت از اطلاعات موجود در VM های شما را تضمین می کند.

با استفاده از این نرم افزار شما دیگر نیازی به به روز رسانی Agent های مختلف ندارید و براحتی و به سادگی می توانید Backup های گرفته شده در VM ها را بازگردانی کنید. تا پایان دوره با من باشید تا متخصص بکاپ گیری از ماشین های مجازی شوید. منتظر کامنت های شما هستم.

دوره آموزشی Veeam Backup توسینسو چه وجه تمایزی با سایر دوره های Veeam دارد؟

دوره آموزش Veeam Backup نتیجه تجزیه و تحلیل کردن دوره های آموزشی انگلیسی زبان شرکت های ، Pluralsights ، Udemy و به همراه مثال هایی جامع از مراجع اصلی یادگیری Veeam یعنی کتاب های آموزش Veeam شرکت packet publishing و همچنین تجربیات چندین و چند ساله مدرس دوره در محیط های کاری واقعی دنیای بکاپ گیری از سرورها تهیه و تدوین شده است و برای ساختن آن ماه ها زمان گذاشته شده است . به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید آموزش نصب veeam backup را تهیه کنید ، اما سایر نکاتی که این دوره آموزشی را متمایز می کند را بصورت تیتروار عنوان می کنیم :

  1. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
  2. شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربه 7 ساله مدرس در بزرگترین سازمان های ایران را به دست می آورید
  3. در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
  4. شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای شروع یادگیری Veeam Backup نخواهید داشت ، حتی کلاس حضوری
  5. شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
  6. بعد از گذراندن دوره آموزش فارسی نرم افزار veeam backup به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
  7. ده ها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند وارد سازمان ها و شرکت های بزرگ شوند
  8. حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

اهمیت دوره آموزشی Veeam Backup چقدر است؟

اینروزها با وجود مخربهایی چون ویروس و باج افزار اهمیت بکاپ گیری از سرورهای مجازی امر بسیار حیاتی می باشد. کارشناسان فناوری اطلاعات نیز به طبع این موضوع باید متوجه شوند که دیگر رسما بدون پیاده سازی سند بحران با نرم افزار بکاپ گیری مثل Veeam نمی توانند در حوزه شبکه و زیرساخت به فعالیت خود ادامه دهند و این یعنی یادگیری دوره فارسی veeam backup یک الزام در حوزه فناوری اطلاعات است.

هدف اصلی آموزش تصویری Veeam Backup این است که شما پیاده سازی بکاپ گیری از سروهای مجازی و فیزیکی را حرفه ای یاد بگیرید . با ساختار این نرم افزار و نحوه عملکرد ارتباط بگیرید ، فلسفه وجودی آن را درک کنید ، بتوانید آن را نصب کنید ، و در دیتاسنتر و اتاق سرور خود پیاده سازی کنید.

بازار کار دوره آموزش نصب Veeam Backup چگونه است؟

Veeam Backup به تنهایی برای ورود به بازار کار کافی می باشد. و با یادگیری کمی مجازی سازی سرور میتوانید متخصص بکاپ گیری از دیتاسنترهای واقعی شوید. و از صفر تا صد پیاده سازی بکاپ گیری و Disaster Recovery را یاد بگیرید.