بهترین دوره آموزش Veeam Backup صفر تا صد + 13 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزش Veeam Backup and Replication تولید شده توسط مهندس مهدی شلاهی جدیدترین و کامل ترین دوره آموزشی نرم افزار بکاپ گیری Veeam Backup and Replication ورژن 12 است که در قالب 64 درس و به مدت 25 ساعت در دسترس شما قرار گرفته است.دیگر دوره های مهندس مهدی شلاهی در وب سایت توسینسو که میتوانید مسیر آموزش خود را در حوزه مایکروسافت و مجازی سازی با آنها تکمیل کنید به شرح زیر است :


در دوره ویم بکاپ (دوره آموزش Veeam Backup) از نسخه ی 12 استفاده شده که آخرین نسخه نرم افزار Veeam Backup است تا شما با آخرین قابلیت ها و تکنولوژی های بکاپ گیری در این دوره آشنا شوید.بعد از گذراندن این دوره شما به راحتی میتوانید از تمامی زیر ساخت های فیزیکی و مجازی (چه بر پایه VMware vSphere و چه بر پایه Microsoft Hyper-V) بکاپ گیری نمایید و برای سازمان خود Disaster Recovery مناسب را فراهم کنید.

آموزش این دوره کاملا بر پرکتیکال و سناریو محور بوده مباحث به صورت کاملا حرفه ای دسته بندی شده تا به شما یک دید کاملا مهندسی نسبت به موضوع بکاپ گیری و کار با نرم افزار ویم بکاپ را بدهد و برای این امر موضوعات مهم و بسیار اساسی که دانش زیر ساخت اجرای پروژه را به شما میدهد در درسهایی مجزا از کار عملی ارائه شده تا موضوع به صورت کامل منتقل شود و در درسهای بعد در دل محیط کار پیاده سازی انجام شده تا دانش مورد نیاز را نسبت به عمل در حال انجام داشته باشید و این موضوع از وجوه تمایز این دوره با دیگر دوره هاست که شما صرفا اپراتور یک نرم افزار نخواهید شد بلکه دانش پیاده سازی و نحوه عملکرد بکاپ گیری را فرا میگیرید.

در این دوره مباحث و موضوعاتی مطرح شده که در جامعه فارسی زبان آیتی کشور برای اولین بار در یک دوره آموزشی رکورد شده ارائه گردیده است.یادگیری این دوره برای متخصصین مایکروسافت و مجازی سازی و به صورت کل ادمین های شبکه بسیار ضروریست.

شما با یادگیری کار با نرم افزار ویم بکاپ به راحتی میتوانید با روش های مختلف عمل بکاپ گیری را انجام دهید تا در مواقع ضروری و بحران عمل ریکاوری را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. نرم افزار Veeam Backup قادر است با روش ها و قابلیت های مختلف از زیرساخت فیزیکی و مجازی سازی شده ی سازمان شما بکاپ گیری نماید و نیز با روش های متنوع و بسیار سریع عمل ریکاوری را برای شما انجام دهد . پنرم افزار Veeam Backup برای شما قابلیت Sure Backup را نیز ارائه داده تا با کمک آن به راحتی بکاپ های خودتان را در محیطی ایزوله ریکاوری کنید تا از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل کنید.

در ادامه به بررسی برخی از قابلیت های نرم افزار ویم بکاپ می پردازم :

این نرم افزار مکانیزم هایی نظیر VM Replication برای داشتن یک کپی آماده به کار از ماشین مجازی مورد حفاظت شما در دستگاه دیگر است که قابلیتی بسیار جذاب و فوق العاده برای سرویس های حیاطی سازمان شماست و به راحتی میتوانید عملیات Failover و FailBack را انجام دهید.

قابلیت دیگر نرم افزار ویم قابلیت CDP Backup یا همان Continues Data Protection است که به شما اجازه بکاپ گیری از زیر ساخت های حساس خود در حد بازه های ثانیه ای میدهد. از دیگر قابلیت های بینظیر ویم بکاپ (Veeam Backup & Replication) میتوان به قابلیت فوق العاده جذاب و کاربردی vPower NFS اشاره کرد که به شما این امکان را میدهد تا در چند دقیقه ماشین های چندین ترابایتی Fail شده خود را از روی ریپوزیتوری (repository) روشن کرده و به مدار سرویس برگرداند .

نرم افزار ویم بکاپ (Veeam Backup and Replication) به راحتی و با استفاده از Agent میتواند از دستگاه های فیزیکی نیز با کارایی بسیار بلا بکاپ گیری نماید و علاوه بر آن به راحتی میتواند با دستگاه های Tape Drive ارتباط گرفته تا بکاپ های خود را در تیپ درایو نیز ذخیره کنید. به صورت کلی قابلیت های پرشمار نرم افزار ویم بکاپ آنچنان کاربردی هستند که اشاره به تک تک آنها در این مقدمه نمیگنجد و باید در دل دوره آنها را آموخت.


دوره های من در توسینسو :

دوره MCSA / MCSE 2022

دوره MCSA / MCSE


دوره آموزش مجازی سازی سرور - VMWare VCP-ICMدوره آموزش مجازی سازی دسکتاپ - VMWare Horizon View (VDI)

آموزش MCSA - آموزش شبکه - آموزش مایکروسافت -آموزش سرور 2022


دوره آموزش ویم بکاپ  Veeam Backup and Replication

ویم بکاپ | دوره ویم بکاپ | دوره veeam backup


دوره آموزش ویندوز 11 - پیش نیاز MCSA / MCSE

آموزش ویندوز 11 - دوره ویندوز 11


در صورتی که قصد مهاجرت از ایران رو دارید و میخواید در زمینه مایکروسافت و مدیریت شبکه فعالیت کنید و یا میخواید از دانش روز دنیا مطلع باشید تا در زمینه ارائه راهکارهای جدید پیشگام باشید ، شما قطعا به دوره های تخصصی آژور نیازمند خواهید بود.

با توجه به این نیاز اساسی ، تهیه و تولید دوه های آموزش آژور نیز در دستور کار من قرار گرفته و دوره های زیر تولید و ارائه شده است :

دوره آژور فاندامنتال ( Azure Fundamental ) با کد آزمون AZ-900 - آموزش آژور فاندامنتال

آموزش آژور فاندامنتال - دوره آژور فاندامنتال - دوره AZ-900

دوره آژور ادمین ( Azure Administrator ) با کد آزمون AZ-104 - آموزش آژور ادمین

دوره آژور ادمین - آموزش آژور ادمین - Azure administrator