دوره آموزش VDI یا آموزش Horizon View صفر تا صد

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
15 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین دوره آموزش VDI یا مجازی سازی دستاپ نسخه 2016 با VMware Horizon View یا دوره آموزشی Horizon View صفر تا صد مهندس سیروس زاد در قالب 17 ویدیوی آموزشی ( 16 ساعت آموزش ) بر اساس آخرین سرفصل های بین المللی و استاندارد آموزشی شرکت VMware تهیه و تدوین شده است . پس از گذاندن این دوره آموزشی VDI با Horizn View شما می توانید براحتی یک سرویس مجازی سازی دسکتاپ یا Desktop Virtualization را برای سازمان خود از 0 تا 100 راه اندازی کنید.

سرفصل ها

محصول جدید کمپانی VMware برای مجازی سازی دسکتاپ (Desktop Virtualization) که قبلا VMware View نام داشت ، اکنون با تغییر نام خود تحت عنوان VMware Horizon View 6. فعالیت می نماید. به بیان ساده می توان گفت که نرم افزار از کاهش 50 درصدی هزینه برخورداری از سیستم عامل برای کاربران نهایی و امکان استفاده از سیستم عامل مورد نظر را از طریق دستگاه ها و پلتفرم های مختلف فراهم می کند.

نرم افزار VMware Horizon 6.1 Suite قابلیت های Remote Desktop را به کاربران تکنولوژی های مجازی سازی VMware ارائه می کند .سیستم عامل Client معمولا یکی از ویندوز های مایکروسافت می باشد، که از طریق محیط مجازی ارائه شده بر روی سرور اجرا می شود. دارای کامپونت های مختلفی است که به با همکاری یکدیگر امکان مجازی سازی Desktop را فراهم می نمایند.

VMware Horizon 6.1 Suite به منظور انتقال فعالیت های کاربر بر روی شبکه از پروتکل های RDP و PCoIP پشتیبانی می کند.در این قسمت از ویدیو آموزشی به معرفی ملزومات راه اندازی لابراتوار مورد نیاز برای فرا گیری و گذراندن دوره های Vsphere 6 و Horizon View 6 خواهیم پرداخت.

  • دانش پژوهان عزیز شما میتوانید با نسخه 7 منتشر شده از شرکت Vmware این آموزش ها را دنبال کنید تفاوتی در ساختار و پیکربندی نیست..
  • لینک کلیه پورتهای Horizon 7

قسمت اول نصب و راه اندازی و کانفیگ میکروتیک روتر OS برای این مجموعه پوشش داده شده است.