دوره آموزش VCP | دوره VMWare VCP صفر تا صد + 6 قسمت رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
21 ساعت آموزش
امکان دانلود

باحالترین دوره آموزش مجازی سازی مرکز داده | دوره آموزش VCP | تضمینی | 55 فیلم آموزش VMware بصورت 0 تا 100 | گام به گام و مقدماتی تا پیشرفته از شما یک کارشناس مجازی سازی حرفه ای می سازد. با یادگیری دوره VCP-DCV یا Data Center Virtualization مهندس نصیری شما می توانید یک مرکز داده را از صفر تا صد بدون نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگر ، مجازی سازی کنید. دوره آموزشی VCP مهندس نصیری از ساده ترین آموزشهای VMware تا پیشرفته ترین آنها در سطح کلان را در قالب کارگاه های آموزشی حرفه ای آموزش می دهد.

سرفصل ها

دوره آموزش مجازی سازی مرکز داده | دوره VCP چیست؟

این دوره آموزشی VMware شامل دقیقترین سرفصل های دوره آموزشی VCA و آغازی بسیار خوب برای دوره های پیشرفته تر مجازی سازی است ، در این دوره که در 55 قسمت و در بیش از 20 ساعت مفید آموزشی ویدیویی تهیه شده است ، کلیه سرفصل های آزمون بین المللی VMWare VCA و VMWare VCP به خوبی پوشش داده می شوند.

دوره آموزشی مجازی سازی مرکز داده یا همان دوره آموزشی VCP شرکت VMware که بصورت تضمینی در این صفحه مشاهده می کنید نتیجه بیش از 6 ماه تلاش و جمع آوری و تست لابراتوارها و ابزارهای مختلف است و به جرات می توان آن را قویترین و البته شاد و شنگول ترین دوره آموزشی VCP در دنیا دانست .

من محمد نصیری هستم و مدرس دوره آموزشی VCP-DCV و به شما تضمین می دهم که با این دوره آموزشی مجازی سازی ، شما بدون شک می توانید صفر تا صد یک مرکز داده حجیم را مجازی سازی کنید.

دوره آموزشی VCP آموزش مجازی سازی مرکز داده

چرا این دوره VCP متفاوت و بهترین است؟

سوال کاملا به جایی است ، چرا دوره آموزشی VCP-DCV مهندس نصیری بسیار کامل و متفاوت است؟ خوب پاسخ شما را در چند نکته زیر عنوان می کنیم تا با خیال راحت این دوره آموزشی را تهیه کنید :

  1. این دوره آموزشی تضمینی است : در صورت عدم رضایت از کیفیت محتوا مبلغ شما بازگردانده می شود
  2. برای تهیه این دوره آموزشی بیش از شش ماه زمان گذاشته شده است و متفاوت از یک دوره یک هفته است است
  3. بیش از دو هزار تیکت پشتیبانی برای این دوره ایجاد شده است و استاد همیشه در کنار شما است و پاسخگو است
  4. سناریوها به کلی تست شده اند : شما با انجام گام به گام هر مرحله بدون شک نتیجه میگیرید
  5. تجربه دنیای واقعی است : شما با تجربیات واقعی یک مرکز داده با توجه به رزومه استاد یاد می گیرید
  6. ترکیبی از تئوری و کارگاه است : ابتدا مفاهیم بصورت تئوری گفته و سپس عملیاتی می شوند
  7. هم دوره VCA و هم دوره VCP با هم تدریس شده اند
  8. بیش از 6 قسمت آموزشی رایگان و 3 دقیقه از هر ویدیو برای تست آزاد است
  9. می توانید قسمت به قسمت و موضوعی خرید کنید

لابراتوار تخصصی دوره آموزشی VCP VMware طراحی شده برای دوره VCP

در عین حال کلیه موارد بالا در لابراتواری تخصصی و طراحی شده به شکل زیر انجام می شود که استانداردترین روش است کردن مجازی سازی در مراکز داده است :

دوره آموزشی VCP آموزش مجازی سازی

پانوشت : این دوره آموزشی با الگوبرداری از لابراتوار Keith Parker از مدرسین CBT Nuggets طراحی شده است و بر اساس متد تدریس James Conrad از همین مجموعه ، اضافه کردن لابراتوارها و تست های مجموعه آموزشی PluralSight و همچنین VMware Academy  تهیه و تدوین شده است.

پانوشت  : این دوره آموزش مجازی سازی مرکز داده یا دوره VCP-DCV نسخه 06 یا شش بوده و فرآیند نصب و راه اندازی آن با نسخه های جدیدتر متفاوت است ، در وب سایت دوره های جدیدتر مجازی سازی مرکز داده موجود می باشد که می توانید از طریق قسمت دوره ها به آن مراجعه کنید.

مدت زمان دوره مورد نظر در وبسایت CBT Nuggets تنها 13 ساعت است و این دوره آموزشی با سرعت تدریس فعلی بیش از 21 ساعت است ، بدون شک این دوره آموزشی از لحاظ محتوا ، آزمون ها ، تست ها و لابراتوارها از همه مجموعه های آموزشی که عنوان شد به دلیل اضافه شدن تجربیات و دانسته ها و مقالات مکمل و مقدمه ویدیویی تئوری بسیار جامع ، کاملتر و جامعر از دوره های مشابه می باشد که شما می توانید با مقایسه آن در طول دوره به این نتیجه دست پیدا کنید.