دوره آموزشی VCAP VMWare | دوره VCAP و VCIX گام به گام + مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
27 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزشی VCAP VMware یا VCP Optimize and Scale جامع مهندس سیروس زاد با 30 ویدیوی آموزشی و 28 ساعت آموزش VCAP تهیه و تدوین شده است. دوره آموزشی VMWare VCAP در واقع یک دوره آموزشی VMware مکمل و پیشرفته به حساب می آید که در آن مباحثی که در جهت بهینه سازی و گسترش ( Optimize and Scale ) محصولات مجازی سازی VMware در مراکز داده به خوبی آموزش داده شده اند. این دوره به عنوان دوره پیشرفته و مکمل دوره VCP DCV یا مجازی سازی مرکز داده به حساب می آید.

سرفصل ها

 در دوره آموزشی وی کپ جامع (VCAP) ما با زبانی شیوا و طنز گونه و به صورت تضمین یادگیری ,موارد فنی و جزئیات حرفه ای کار با مجازی ساز vmware vsphere  را تدریس مینماییم. تکنیک های مانیتورینگ پیشرفته را آموزش میدهیم. همچنین شما در دوره مجازی سازی VCAP با تکنیک های پیشرفته رفع خطا که نیاز به دانش فنی بالا دارد آشنا میشوید.در دوره آموزشی مجازی سازی VCAP شما با تکنیک های بهینه سازی و گسترش مجازی سازی (Optimize and Scale) دیتا سنتر آشنا میشوید.

در دوره VCAP  شما با روش های پیاده سازی شبکه های مجازی پیشرفته آشنا خواهید شد با تکنیک های خط فرمان در مجازی سازی  آشنا میشوید به علاوه در دوره مجازی سازی VCAP با تکنیک های پیاده سازی مبحث امنیت آشنا میشوید و به سطح دانش یک متخصص مجازی سازی خواهید رسید. .. با فراگیری دوره آموزشی VCAP شما به سطح بالای مدیریت و طراحی مجازی سازی در سازمان خود خواهید رسید.دوره آموزشی VCAP | وی کپ  چیست؟

دوره آموزشی وی کپ (VCAP) که مخفف VMware Certified Advanced Professional میباشد به عنوان یکی از دوره های تخصصی بعد از VCP و قبل از VCDX تدریس میشود و سومین Level تخصصی برتر در مدارک VMware میباشد . دوره آموزشی VCAP توسینسو شما را به سطح پیشرفته مجازی سازی دیتا سنتر یا به اختصار انگلیسی DCV(Datacenter Virtualization) می رساند.

دوره آموزشی VCAP توسینسو چه تفاوتی با سایر دوره دارد؟

دوره آموزش VCAP که اینجانب تدریس کرده ام حاصل تجربه 8 سال فعالیت حرفه ای در شاخه مجازی سازی VMware در دیتا سنتر های داخل و خارج از کشور ایران به همراه تجزیه و تحلیل دوره های آموزشی آنلاین از شرکت های معتبری همچون CBT Nuggets,Udemy,pluralsight کتاب های تخصصی مجازی سازی و کمک از اساتید برجسته خارجی از خود شرکت VMware میباشد. همین دوره آموزشی VCAP توسط اینجانب به زبان آلمانی و در شرکت VMware در  شهرهای هامبورگ و مونیخ  برای کارآموزان دیتاسنتر ها در حال تدریس می باشد.دوره آموزشی VCAP توسینسو شامل مباحث تئوری برای فهم بهتر مطالب و همچنین تکنیک ها و تنظیمات عملی در لابراتوار قابل تهیه برای همه افراد تدریس شده است.

پس از فراگیری دوره آموزشی VCAP جایگاه شما در بازار کار کجا خواهد بود؟

از آنجایی که لایسنس های نرم افزاری شرکت VMware به صورت ساده در سایت های ایرانی به وفور یافت میشوند اکثر افراد با گذراندن دوره های VCP و یا حتی بدون آموزش به سطح اطلاعات مبتدی در زمینه کار با مجازی ساز های شرکت VMware دست می یابند که رقابت را برای پیدا کردن کار در این زمینه بسیار بالا برده است. حال افرادی که دوره آموزشی VCAP توسینسو را می گذرانند دارای اطلاعات فنی بسیار عمیق و قدرت مانور و تصمیم گیری و حتی طراحی دیتا سنتر توسط این نوع از مجازی ساز ها میشوند و از لحاظ کاری قادر به راه اندازی دیتا سنتر های مجازی در محیط های بزرگ حساس و عملیاتی میشوند.از این رو شرکت هایی که قصد استخدام در این شاخه را دارند به دنبال افرادی در ابتدا میگردنند که در رزومه خود دوره آموزشی VCAP را گذرانده اند.