بهترین دوره آموزش VMWare Workstation بصورت 0 تا 100 با گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
8 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزش VMware Workstation مهندس نصیری بدون شک جامعترین آموزش VMware Workstation فارسی است که در قالب 8 ساعت آموزش بسیار مفید و بصورت تضمینی  از 0 تا 100 آموزش مجازی سازی در سطح VMware Workstation را آموزش می دهد.

سرفصل ها

آدرس اینستاگرام مهندس نصیری : کلیک کنید = IranCySec + کد تخفیف

در این دوره آموزشی شما در قالب 33 فیلم آموزش VMware از ماهیت ابزار VMware Workstation شروع به یادگیری می کنید ، با مفاهیم مجازی سازی و انواع آن آشنا می شوید و با بیش از 70 قابلیت و نکته بسیار مهم در استفاده از وی ام ویر ورک استیشن آشنا خواهید شد.

به شما تضمین می دهم که بعد از یادگیری این دوره آموزشی VMware ، شما می توانید پیچیده ترین لابراتوارها و سناریوهای شبکه و امنیت را به سادگی آب خوردن انجام دهید ، این دوره VMware بهترین دوره VMware Workstation در دنیاست و می توانید ابتدا اینترنت را به خوبی بگردید و با خیال راحت خرید کنید .

در این دوره آموزش VMware Workstation شما با ماهیت ابزار VMware Workstation آشنا می شوید و با مفاهیم مجازی سازی آشنا می شوید ، انواع مجازی سازها را می شناسید و امکانات VMware Workstation را یاد می گیرید. در این ویدیوی آموزشی به شما در خصوص مفهوم مجازی سازی توضیح داده شده است و انواع مجازی سازی مورد بررسی قرار گرفته است .

اگر مقاله شبکه را از کجا شروع کنیم و چگونه هکر شویم را مطالعه کرده باشید ، حتما می دانید که برای شروع آموزش شبکه و صد البته دنیای آموزش لینوکس ، شما نیاز دارید که درک حداقلی از مجازی سازی داشته باشید و این دوره VMware به شدت به شما در این خصوص کمک خواهد کرد. این دوره پیشنیاز دوره آموزش MCSA ویندوز کلاینت هم هست. این دوره به نوعی پیشنیازی برای یادگیری دوره آموزش نتورک پلاس نیز می باشد.

این ویدیو مقدمه ای برای یک سری آموزشی در خصوص نرم افزار VMware Workstation است که بصورت گام به گام نحوه استفاده از امکانات این نرم افزار را قرار است آموزش بدهد ، در این ویدیو که ویدیوی معرفی نرم افزار است مواردی که بصورت خلاصه گفته شده است به شرح زیر می باشد :

  1. معرفی کاربرد و مفهوم مجازی سازی
  2. انواع Hypervisor در مجازی سازی ( Type های مختلف مجازی سازی )
  3. تشریح مفاهیم Host و Guest
  4. امکانات جدید VMware Workstation ( قابلیت Unity ، Snapshot و ... )