کاملترین دوره آموزش دات نت نیوک | دوره آموزش DNN + گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
15 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین دوره آموزش دات نت نیوک | DNN صفر تا صد | از گرفتن پروژه تا تحویل پروژه | 16 ساعت فیلم آموزش DotNetNuke حرفه ای از شما یک متخصص طراحی وب بدون کد نویسی می سازد. در این دوره آموزش طراحی وب با دات نت نیوک | DNN بدون نیاز به کد نویسی شما می توانید یک وب سایت تمام و کمال را طراحی کنید و به کارفرمای خود به عنوان یک طراح وب تحویل دهید. این دوره ، کاملترین دوره آموزش طراحی وب بدون نیاز به کدنویسی به زبان فارسی است و شما می توانید براحتی از طریق این دوره ، پروژه های طراحی وب بگیرید و انجام بدهید.

سرفصل ها

سلام دوستان دوره طراحی حرفه ایی وبسایت بدون نیاز به دانش برنامه نویسی بر پایه سیستم مدیریت محتوای دات نت نیوک در 27 جلسه آموزشی می باشد. شما در پایان این دوره قادر خواهید بود علاوه بر طراحی حرفه ایی و با کیفیت وبسایت برای خودتان به عنوان یک کسب و کار جدید برای مشتریان خود نیز وبسایت طراحی نمائید.

دات نت نیوک | DotNetNuke چیست؟

دات نت نیوک یک سیستم مدیریت محتوا بر پایه ASP.net می باشد که از سال 2002 در جهان در حال فعالیت بوده و در کشور سازمان های بزرگی از جمله چند وزارتخانه ، بانک ، ارگان های دولتی بزرگ ، بیش از 200 شرکت بزرگ ایرانی و همچنین بیش از 5000 شرکت و اشخاص از این نرم افزار قدرتمند سود می برند. در این دوره آموزشی برای اولین بار در کشور سیستم مدیریت محتوای دات نت نیوک به صورت اختصاصی براساس یکی از قالب های شرکت DNNGO به نام Minis آموزش داده می شود.همچنین این دوره آموزشی مورد حمایت شرکت های ایلیاوبسایت (گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا)، دی ان ان پلاس و داده آسان ایرانیان بوده که ایشان از جمله مراجع اصلی دی ان ان فارسی در کشور می باشند.

 • مدرس : مهندس محسن امیری فخر کارشناس ارشد نرم افزار - طراح و تحلیلگر با سابقه سیستم های مبتنی بر وب می باشد.
 1. تحقیق درباره نوع فعالیت کارفرما
 2. برگزاری جلسه برای دریافت نیازها و انتظارات
 3. بستن قرارداد بین کارفرما و مجری
 4. برنامه ریزی برای پروژه طراحی وبسایت
 5. تهیه دامنه و هاست مورد نیاز جهت راه اندازی وبسایت
 6. آغاز طراحی و برنامه نویسی
 7. ارائه نسخه اول به کارفرما
 8. برگزاری جلسه تحویل نسخه اولیه و دریافت اصلاحات
 9. ارائه نسخه دوم و نهایی به کارفرما
 10. تحویل نهایی وبسایت به کارفرما
 11. تعمیر و نگهداری وبسایت

همچنین در جلسات پایانی این دوره نحوه اتصال وبسایت طراحی شده با تحلیلگر گوگل و کنسول جستجوی گوگل آموزش داده شده و در نهایت اهمیت شبکه های اجتماعی برای حیات وبسایت ها مورد بحث قرار خواهد گرفت.