آموزش فیلترنویسی در بورس : فیلدهای ساده و کاربردی در فیلترنویسی

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

در دوره آموزش فیلتر نویسی برای بورس ( بازار بورس ایران ) شما در قالب یک دوره آموزشی یک ساعته نحوه نوشتن Filter برای بازار بورس می توانید به این تخصص دست پیدا کنید. یکی از مؤلفه های تحلیل بازار سهام (بورس) TSETMC، تکنیک تابلوخوانی است. و یکی از عواملی که به شما در تابلوخوانی کمک میکند، فیلترنویسی در دیدبان بازار سهام ایران می باشد. در بازار بورس هر شرکتی دارای نماد بورسی مشخص است. اما برای این که بدانیم چه شرکتی بهترین انتخاب برای سرمایه گذاری است، لازم است دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس را سپری کنیم.

با این کار می توانیم به خوبی وضعیت موجود سهام را بسته به معیار های مورد نظر بررسی کنیم.  علاوه بر آن می توان پس از گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس، هر زمان سهمی به شرایط مورد نظر ما رسید، با بررسی وضعیت سهام ها، اقدام به خرید به موقع سهام نمود.

در دوره فیلترنویسی مدرس تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با زبان ساده ، گویا و کاملاً عملی دانشجو (شما) را با نحوه نوشتن فیلترهای ساده و کاربردی در دیدبان بازار سهام آشنا کند.

به شما قول می دهم اگر کمی تجربه در کار با فیلترها و طراحی فیلترهای بورسی کسب کنید می توانید همیشه سرمایه گذاری موفقی در بورس داشته باشید. استفاده از فیلترهای بورسی یکی از روش هایی است که می توان با قرار دادن شروط مختلف از بین نمادهای بیشمار بازار بورس تعداد محدودی را انتخاب و نسبت به خرید و یا بررسی آن نمادها اقدام نمود.

فیلترهای مهم و کاربردی بورس شامل چه فیلترهای بورسی است؟

فیلترهای مهم و کاربردی بورس شامل انواع فیلترهای بورسی نوسانی، کوتاه مدت و طولانی مدت تر است. این فیلترهای مهم و کاربردی بورس شامل فیلتر RSI، فیلترMFI، فیلتر حجم معاملات، فیلتر حجم معاملات مشکوک، فیلتر حجم های خاص حقیقی و حقوقی، فیلتر قدرت خریداران و فروشندگان، فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی و برعکس، فیلتر ورود پول هوشمند، فیلتر خروج پول هوشمند، فیلتر P/E، فیلتر EPS، فیلتر سهم های کوچک بازار، فیلتر الگوی تیک صعودی ساعت، فیلتر کندل دوجی یا صلیب، فیلتر کندل چکش یا مرد آویزان و بسیاری از فیلترهای بورسی مهم و کاربردی است.


آموزش فیلترنویسی در بورس


از اینکه این ویدئو را کپی نمیکنید و برای خود و ما ارزش قائلید سپاسگزارم.

موفق و پیروز باشید.