4 فاکتور مهم در تولید محتوای خوب در سئو که باید بدانید

شاید در نگاه اول این مسائل برای شما پیش پا افتاده باشه اما باید بگم وقتی به صورت عمیق در مورد این موارد فکر کنید متوجه ارزشمند بودن این موارد خواهید شد. اما بذارید یه مقدار در این مقاله این موارد رو با جزئیات بیشتر بیان کنم تا حدودی متوجه اهمیت موضوع بشید.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران
چه فاکتورهایی در تولید محتوای وجود دارد که شما را از رقبا متمایز می کند؟ در مقاله ی قبلی که در زمینه تاثیر کیفیت محتوا بر سایت نوشته بودم(چرا سئو و محتوای بی کیفیت در هم ادغام نمی شوند) به این موضوع پرداختیم که چرا ما تاکیدمون بر محتوای با کیفیت هست و هیچ وقت نباید کیفیت رو فدای کمیت کرد. اما سوالی که پیش میاد اینکه چه محتوایی با کیفیت هست. در این مقاله یک لیستی از فاکتور های یک محتوای با کیفیت رو بیان خواهیم کرد:
  1. در خدمت هدف بازدید کننده های خودتون باشید و به سوالات آنها پاسخ بدید و کمکشون کنید که به اهدافشون برسند.
  2. برای بازدید کننده هاتون تجربه ی ساده بودن، لذت بخش بودن و در دسترس بودن توسط هر ابزار و هر مرورگری رو ایجاد کنید.
  3. اطلاعات صحیح و تجربه بازید بدون کندی در سایت رو برای بازدید کننده های خودتون مهیا کنید.
  4. در تمام این موارد بالا بهتر از رقبای خودتون باشید.
وب سایت توسینسو

1. در خدمت بازدید کننده خود باشید

سئو خیلی بیشتر از اینکه فقط جهت بهبود رتبه سایت شما باشه. بلکه در زمینه آموزش کاربران، کمک به آنها برای حل مسائلشون و ایجاد تعامل و حس نزدیکی بیشتر به سایت و اون برند می باشد.این دقیقا همون لحظه ای هست نقش کلمات کلیدی وسط میان. با تعمل بیشتر و جستجو این موضوع که مسیر کاری شما دقیقا چی هست شروعی می شه برای خلق ایده تولید محتوایی که سبب پسند بازدید کنندگان می شود.

وب سایت توسینسو

2. تجربه لذت بخشی رو مهیا کنید

یک طراحی عالی و کاربر پسند برای سایت جنبه مثبتی رو به استراتژی سئو شما می دهد. وقتی سایت شما کسی در از طریق جستجو جذب می کنه و سپس اون فرد درگیر محتوای خوب شما در این محیط کاربر پسند می شه، گوگل متوجه این موضوع میشه. پس محتوای خوب نیاز به همراه شدن با یک تجربه خوب نیز می باشد.

وب سایت توسینسو

3. در خدمات محتوایی سریع باشین

کاربر هم اکنون یه جواب می خواد. اگه سایت شما در بارگذاری خیلی کند باشه، و کاربر نتونه به سرعت به محتوای شما دسترسی داشته باشه، قطعا بر روی رتبه سایت شما تاثیر منفی می ذاره. پس همیشه مطمعن بشید که سرعت بارگذاری سایت شما بالا هست و می تونه محتوا رو در زمان خوبی ارائه دهد.

وب سایت توسینسو

4. بر رقبای خودتون غلبه کنید

آیا دوست دارین بر رقیب خودتون غلبه کنید، آیا می خواین بر رقیب خودتون براری داشته باشید؟ تنها کافیه بهتر در مورد تمامی این موارد بالا از رقیب خودتون بهتر باشید. برای همینه که زیر نظر داشتن رقبای خودتون مهم می باشد. ببینید رقبای شما مثلا در طراحی سایت چه می کنند شما هم برگردین بهتر از رقیب خودتون سایت طراحی کنید.


بابک رستمی
بابک رستمی

Babak Rostami Senior computer software expert. C# Programming, Asp.Net, SQL Server,SEO ( Search Engine Optimization)

نظرات