امیرحسین کریم پور
مدیر ارشد توسینسو و متخصص سرویس های مایکروسافت

آموزش حل مشکل Cache زیاد اطلاعات در RAM در Memory Diagnostic

ابزار Windows Memory Diagnostic یکی از ابزار های مفید برای عیب یابی و رفع عیب مشکلات رم کامپیوتر است.شما میتوانید این ابزار با تایپ عبارت mdsched.exe در Run باز کنید.این ابزار از سال 2003 در نسخه های مختلف ویندوز وجود دارد.اما در ویندوز xp و 2003 برای اجرای این ابزار بایستی آنرا دانلود کرده و بر روی CD رایت میکردید و سپس با ریستارت کردن کامپیوتر و اجرای آن ابزار اقدام به تست و عیب یابی رم مینمودید.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران
وب سایت توسینسو
وب سایت توسینسو
وب سایت توسینسو

اما از ویندوز Vista این ابزار بصورت پیشفرض در سیستم عامل ویندوز وجود دارد.تجربه جالبی که چندی پیش از این ابزار کسب کردم این بود که رم کامپیوترم اطلاعات زیادی را در حالت ایده آل در کش خود ذخیره میکرد و باعث کندی سیستم شده بود.شما با استفاده از این ابزار میتوانید در صدد رفع این مشکلات بربیایید و مشکلات رم کامپیوترتان را مرتفع کنید.امیدوارم از این تجربه استفاده کنید و برایتان مثمر ثمر واقع شود.


امیرحسین کریم پور
امیرحسین کریم پور

مدیر ارشد توسینسو و متخصص سرویس های مایکروسافت

امیرحسین کریم پور ، مدیر ارشد توسینسو ، متخصص شبکه ، تخصص در حوزه سیستم عامل های کلاینت و سرور مایکروسافت و سرویس های مربوطه ، سیستم عامل لینوکس و... ، سابقه کار با سازمان ها و شرکت های مختلف در زمینه سرویس های مایکروسافت در قالب پروژه ، مشاوره و آموزش. علاقه مند به حوزه امنیت اطلاعات و تست نفوذ سنجی

نظرات