احمد نظری
مدیر مرکز آموزش مجازی پارس خراسان - سبزوار و متخصص ICDL

آموزش فعال کردن Mode Boss در ایمیل یاهو

یکی از ویژگی های جالب و کاربردی ایمیل یاهو Mode Boss هست که استفاده از آن می تواند مفید باشد. اولین کاربردی که داره این هست که شما در حالی که صفحه ایمیل تان باز هست و کسی به سمت شما و سیستم تان میاد با زدن یک کلیک می توانید صفحه ایمیلتونو مخفی کنید و عملا به صفحه دیگه ای هدایت بشید.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

و ویژگی بعدی هم انتخاب یک Themes مناسب از میان گزینه های پیشنهادی یاهو می باشد .که شامل عکس ها و رنگ ها می باشد.شما باکلیک بر روی آیکون گوشه پایین سمت چپ صفحه ایمیل که شکل پاکتی هست که داخلش بصورت کوه مانند هست به صفحه بعد منتقل می شوید.

وب سایت توسینسو

البته اینکار را با زدن دکمه Esc از صفحه کلید نیز می توانید انجام دهید.

وب سایت توسینسو

و با کلیلک بر روی قسمت آیکون پایین شکل بالا Themes های موجود برای شما به نمایش در می آید که با کلیک کردن روی هر کدام به عنوان تصویر زمینه ایمیل تان انتخاب خواهد شد.

وب سایت توسینسو

تصویر زیر اعمال شدن Themes انتخابی را نشان می دهد.

وب سایت توسینسو

و با کلیلک روی آیکون مربع بالای Mode Boss می توانید پیش نمایشی از صفحه اصلی ایمیل را بصورت یه پنجره کوچک در وسط صفحه مشاهده کنید.

وب سایت توسینسو

در پایان برای برگشتن به صفحه اصلی هم می توانید روی آیکون Mode Boss کلیلک کنید و یا دکمه Esc از صفحه کلیدرا بفشارید.


احمد نظری
احمد نظری

مدیر مرکز آموزش مجازی پارس خراسان - سبزوار و متخصص ICDL

من احمد نظری مدیر عامل هولدینگ پارس پندار نهاد نمایندگی خراسان (سبزوار) به عنوان یکی از دوستداران توسینسو هستم مدیر مرکز آموزش مجازی پارس نمایندگی خراسان /سبزوار مدیر کنسرسیوم اعتبار سنجی و ارزشیابی شرکت ها(شرکت کاوش) نمایندگی خراسان/ کارشناس نرم افزار کامپیوتر و تکنسین شبکه / مدیر ، کارشناس و مدرس اسبق دپارتمان ICT مجتمع فنی تهران نمایندگی سبزوار/ مشاور بازار کار (بصورت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ) و مشاوره کار آفرینی در سایر حوزه های تخصصی

نظرات