آموزش دیدن همه دستورات و کلیدهای میانبر نرم افزار ورد (Word)

سلام به دوستان عزیز ITPROای.همه ی ما سالیان سال است که با نرم افزار Word کار میکنیم و همگی علاقه به این داریم که سرعت تایپ و کار کردن ما با این برنامه بیشتر شود بخصوص افرادی که تایپیست هستند و باید که مثلا در شرایطی در وتاه ترین زمان ممکن فایل wordای را اماده کنند نیازمند راه کارهایی هستند که به کمک آنان میاید.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

شرکت مایکروسافت برای راحتی کار کاربران 250 کلید میانبر برای برنامه‌ی Word 2016 طراحی کرده است که اکثر کاربرها فقط تعداد خیلی کمی از این‌ها را میدانند و در این مطلب قصد معرفی 250 کلید میانبر را نداریم بلکه میخواهیم به شما عزیزان بگوییم که چگونه این 250 تا کلید میانبر را ببینید.برای دیدن این کلیدهای کلیدی که باعث راحتی کار شما در کار کردن با این نرم افزار میگردد شما باید مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

1)ابتدا برنامه ی Word را باز کرده و از منوی بالا گزینه ی View را انتخاب کنید.حال از تب View گزینه ی View Macros را بزنید.

وب سایت توسینسو

2)همانطور که میبینید پنجره ی Macros برای شما باز میگردد که حالا باید گزینه ی Macros in را بزنید و از منوی آن گزینه ی Word Commands را باز کنید.

وب سایت توسینسو

3)در مرحله ی بعدی شما باید که گزینه ی List Commands را در تب بالا یعنی در Macros Name پیدا کنید.

وب سایت توسینسو

4)حال باید بر روی گزینه ی Run کلیک کنید و پنجره ای برای شم باز میگردد که از این پنجره شما باید که گزینه ی Current Keyboard Setting را انتخاب کنید حال جدولی را رسم میکند و به شما تمامی کلیدهای میانبر را نشان میدهد.

موفق و سربلند و ITPRO باشید.

وب سایت توسینسو

نویسنده:امیرمحمد رسول خمینی

منبع:انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران

هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر نام نویسنده و منبع دارای اشکال اخلاقی میباشد


نظرات