محمد نصیری
بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

ToDoList بهترین ابزار مدیریت کارهای روزانه

ابزارهای متنوع و بسیار زیادی برای مدیریت کردن کارهای روزانه وجود دارند. خیلی ها دوست دارند کارهای روزانه و برنامه ریزی های خودشان را بنویسند و برخی هم با استفاده از Application های مختلفی برنامه ریزی را انجام می دهند. اما ساده ترین ابزار مدیریت کارهای روزمره ، قطعا ابزار ToDoList است. البته کلمه کلیدی ToDoList یا لیست کارهای برنامه ریزی شده به برنامه های بسیار مختلف و متنوعی اشاره می کند.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

این نوع Application ها هم بصورت نرم افزاری و هم بصورت سرویس وب سایت در دسترس هستند و حتی وب سایت مایکروسافت هم نرم افزاری با همین عنوان دارد. مهمترین ویژگی استفاده از این ابزارهای مدیریت کارهای روزانه ، سادگی کار کردن با انهاست ، در ادامه من هم وب سایت ToDoList و هم نرم افزار ToDoList را به شما معرفی می کنم :


محمد نصیری
محمد نصیری

بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

محمد نصیری هستم و در اینستاگرام با اکانت IranCySec تجربیاتم رو به اشتراک میگذارم ، هکر کلاه سفید و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 50 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر پروژه ، مدرس دوره های تخصصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر فقط به عنوان بازرس و ممیز امنیت اطلاعات فعالیت می کنم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات