محمد نصیری
بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه خاکستری ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

GFI Languard یکی از بهترین اسکنرهای آسیب پذیری شبکه

یکی از مهمترین بخش ها در امنیت شبکه و سیستم عامل ها ، شناسایی آسیب پذیری هاست. در این میان استفاده کردن از ابزارهای اسکن آسیب پذیری یا Security Scanner ها یک بحث بسیار معمول است . ابزارهای بسیار متنوعی در این میان وجود دارند اما یکی از این نوع ابزارها که قدمت بسیار زیادی در این حوزه دارد و بسیار برای بحث اسکن آسیب پذیری و در عین حال پیدا کردن راهکار و Patch Management نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد ، نرم افزار GFI Languard است.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

دانلود نرم افزار اسکنر امنیتی یا Security Scanner

GFI LanGuard به شما امکان مدیریت و نگهداری امنیتی شبکه را می دهد. شما می توانید با این ابزار کل شبکه خود را اسکن کنید و ضمن دریافت گزارش های سخت افزاری و نرم افزاری معمول یا در اصطلاح گرفتن Inventory از شبکه ، اسکن امنیتی هم داشته باشید. با استفاده از GFI LanGuard شما می توانید آسیب پذیری های امنیتی را در شبکه شناسایی کنید و از آنها گزارش بگیرید و حتی با چند کلیک ساده Security Update ها را بر روی آنها نصب کنید. این نرم افزار را می توانید از این لینک دانلود و تست کنید.


محمد نصیری
محمد نصیری

بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه خاکستری ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

محمد نصیری هستم ، بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران و مجموعه توسینسو ، هکر قانونمند و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 80 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر و ناظر پروژه ، مدرس دوره های تخصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر در ایران دیگه رسما فعالیتی غیر از مشاوره انجام نمیدم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات