محمد نصیری
بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

رفع مشکل اضافه کردن APN موبایل برای سیم کارت شاتل

اضافه نشدن APN موبایل برای سیم کارت های شاتل یک مشکل چالش برانگیز است. برخی اوقات ممکنه شما نتونید برای سیم کارت شاتل قسمت APN رو ایجاد کنید و با پیام زیر در گوشی های اندرویدی مواجه بشید :

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران
Access point name settings are not available for this user

خوب راهکارهای متنوعی برای رفع این مشکل ارائه شده اما خوب !! تقریبا هیچکدوم کاری انجام نمیدن و همه سرکاری هستن ، از جمله اینکه میگن حتما باید گوشی root بشه یا باید reset factory بشه و یا اینکه کلی تنظیمات چرت و پرت میخاد که هیچکدوم راهکاری ندارند ! خوب حالا باید چیکار کرد؟ راهکارش خیلی ساده هست ، شما باید یک نرم افزار یا App از گوگل پلی به نام AddAPN رو نصب کنید و براحتی توی تنظیمات APN گوشی می تونید تغییرات بدید ، این نرم افزار رو یا می تونید از google play store نصب کنید یا اگر مشکل دانلود و منطقه دارید از لینک زیر دانلودش کنید :

در نهایت نرم افزار رو باز می کنید و در تنظیمات گوشی در قسمت APN جدید قسمت Name رو با کلمه shatelmobile قسمت APN رو با کلمه shatelmobile قسمت MCC رو با عدد 432 و قسمت MNC رو با عدد 08 پر کنید و براحتی از داده های موبایل شاتل استفاده کنید.


محمد نصیری
محمد نصیری

بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

محمد نصیری هستم و در اینستاگرام با اکانت IranCySec تجربیاتم رو به اشتراک میگذارم ، هکر کلاه سفید و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 50 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر پروژه ، مدرس دوره های تخصصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر فقط به عنوان بازرس و ممیز امنیت اطلاعات فعالیت می کنم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات