دوره آموزش پیشرفته BGP در سیسکو، میکروتیک و جونیپر

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزشی پروتکل مسیریابی BGP یا Border Gateway Protocol اولین و کاملترین دوره مربوط به پروتکل BGP می باشد که در لابراتواری شامل تجهیزات سیسکو، میکروتیک و جونیپر مفاهیم مربوط به پروتکل BGP را به صورت عمیق و کامل آموزش می دهد.

دوره آموزشی BGP که توسط مجموعه توسینسو و مهندس مسعود رمضانی تهیه شده است، به کسانی که مایل به درک اصولی پروتکل BGP در روتر های سیسکو، جونیپر و سیسکو هستند، درک کاملی از Border Gateway Protocol عرضه می کند. پس از معرفی مفاهیم اساسی مسیریابی بین AS ها در BGP و عملکردها و ویژگی های پروتکل BGP، دست به اکتشافات پیچیده ای از سیاست های مسیریابی مبتنی بر BGP می زنیم تا بتوانیم درک عمیق تری از موضوعات مربوط به پروتکل BGP داشته باشیم.

BGP Full Course Banner

دوره آموزش تخصصی پروتکل مسیریابی Border Gateway Protocol چیست؟

یادگیری پروتکل های مسیریابی برای تمامی فعالان در حوزه شبکه های کامپیوتری ضروری میباشد. یکی از مهمترین پروتکل های مسیریابی که توسط سازمان IETF معرفی شده است، Border Gateway Protocol یا BGP میباشد که اهمیت آن بیشتر در برقراری ارتباط شرکت ها و سازمان ها در سطح عمومی مشخص میشود چرا که تنها Exterior Gateway Protocol (EGP) موجود در شبکه های کامپیوتری میباشد. این پروتکل شامل مباحث عمیق و متعددی میباشد که پرداختن به تمامی آن سرفصل ها در دوره هایی که توسط شرکت های تولید دهنده تجهیزات شبکه  ارائه میشود (CCNP, CCIE, JNPIE JNPIC, و MTCRE) امکان پذیر نبوده و نیاز به یک دوره جامع و تخصصی که شامل تمامی سرفصل های این پروتکل میباشد شکل میگیرد.

لابراتواری که در دوره آموزشی BGP ساخته خواهد شد:

BGP Course Laboratory Diagram

اهمیت دوره آموزشی پروتکل مسیریابی Border Gateway Protocol چیست؟

اهمیت آموزش BGP از این رو میباشد که برای ورود به تمامی مشاغل در حوزه شبکه های کامپیوتری، نیاز به داشتن تخصص در پروتکل های مسیریابی یکی از ضروریات است و دانش فنی عمیق در هر یک از این پروتکل ها،  برتری ویژه ای به آن کاندید شغلی میدهد. لذا در این دوره سعی بر این شده است تا آموزشی جامع و تخصصی از تمامی مباحث موجود در پروتکل BGP را طبق سرفصل های موجود در کتاب های BGP منتشر شده توسط ناشران این حوزه مانند Cisco Press و Fordham تولید نماییم.

همچنین با توجه به نقش اساسی پروتکل مسیریابی BGP که مهم ترین عنصر تکنولوژی MPLS است، یادگیری عمیق مفاهیم مربوط به BGP بیش از پیش اهمیت پیدا می کند.

دوره آموزشی BGP توسینسو چه وجه تمایزی با سایر دوره های تولید شده دارد؟

این دوره آموزش BGP شامل کامل ترین و جدید ترین مفاهیم معرفی شده در پروتکل مسیریابی Border Gateway Protocol می باشد و همانطور که اشاره شد، این دوره تمرکز خود را بر تجهیزات سه برند برتر تولید کننده تجهیزات شبکه (سیسکو، جونیپر و میکروتیک) گذاشته است و شما در انتهای این دوره آموزشی BGP، راه اندازی BGP را در تجهیزات میکروتیک، سیسکو و جونیپر به صورت کامل یاد خواهید گرفت. همچنین دوره آموزش تخصصی پروتکل مسیریابی BGP، اولین دوره آموزش BGP است که در دنیا، هر سه برند مطرح تولید کننده تجهیزات شبکه را مورد بررسی قرار می دهد و راه اندازی Border Gateway Protocol را در تمام این تجهیزات آموزش می دهد.

  • دوره آموزشی پروتکل مسیریابی BGP  شامل پشتیبانی مدرس می شود و شما می توانید سوال های خود را در بخش کامنت های هر قسمت مطرح کنید و مدرس در کمترین زمان ممکن به برطرف کردن شبهات شما اقدام می نماید.
  • بعد از گذراندن آموزش جامع BGP، قادر خواهید بود در بخش BGP Routing مدارک بین المللی CCNP, CCIE, JNPIE JNPIC, و MTCRE به بهترین نحو ممکن حاضر شوید.
  • تمامی مطالب این دوره در قالب پیچیده ترین و کامل ترین لابراتوار موجود در مباحث BGP به صورت عملی در تجهیزات سیسکو، میکروتیک و جونیپر آموزش داده خواهد شد.