بهترین دوره آموزش CCNP ENCOR + ENARSI صفر تا صد با 50 فیلم رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
48 ساعت آموزش
امکان دانلود

جدیدترین و کامل ترین دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) با بیش از 50 فیلم آموزشی CCNP رایگان توسط مهندس مردان منتشر شد . دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) یکی از اصلی ترین و مهمترین دوره های سیسکو در سطح پیشرفته میباشد که به بحث پیاده سازی، خطایابی و مدیریت شبکه های رایانه ای میپردازد. این دوره از دو آزمون مختلف ENCOR و ENARSI تشکیل شده است. همانطور که در ویدئو هم توضیح داده شده است، برای دریافت مدرک CCNP Enterprise شما باید دو آزمون را پشت سر بگذارید: یک آزمون Core و یک آزمون Concentration

سرفصل ها

دوره ENCOR همان دوره اصلی و Core میباشد که علاوه بر سطح CCNP در سطح CCIE نیز بعنوان آزمون اصلی شناخته میشود.  اما آزمون های Concentration از ۶ آزمون مختلف تشکیل شده است:

  1.  ENARSI
  2.  ENSDWI
  3.  ENSLD
  4.  ENWLSD
  5.  ENWLSI
  6.  ENAUTO

نکته مهم در مورد این دوره آموزشی این است که پیش نیاز این دوره، دوره CCNA 200-301 میباشد. دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) یکی از اصلی ترین و مهمترین دوره های سیسکو در سطح پیشرفته میباشد که به بحث پیاده سازی، خطایابی و مدیریت شبکه های رایانه ای میپردازد. 

این دوره از دو آزمون مختلف ENCOR و ENARSI تشکیل شده است. همانطور که در ویدئو هم توضیح داده شده است، برای دریافت مدرک CCNP Enterprise شما باید دو آزمون را پشت سر بگذارید: یک آزمون Core و یک آزمون Concentration دوره ENCOR همان دوره اصلی و Core میباشد که علاوه بر سطح CCNP در سطح CCIE نیز بعنوان آزمون اصلی شناخته میشود.  اما آزمون های Concentration از ۶ آزمون مختلف تشکیل شده است:

  1.  ENARSI
  2.  ENSDWI
  3.  ENSLD
  4.  ENWLSD
  5.  ENWLSI
  6.  ENAUTO

نکته مهم در مورد این دوره آموزشی این است که پیش نیاز این دوره، دوره CCNA 200-301 میباشد.