آموزش داکر ( Docker ) صفر تا صد + 14 درس رایگان و مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
11 ساعت آموزش
امکان دانلود

بهترین دوره آموزش داکر ( Docker ) حرفه ای به همراه 14 فیلم آموزش داکر رایگان با تدریس مهندس حامد فروردین طبق آخرین سرفصل ها و استانداردهای بین المللی تهیه ، تدوین و تدریس شده است. دوره آموزش داکر (Docker) مهندس فروردین جامعترین دوره آموزش Docker به زبان فارسی است که کلیه نیازهای شما به عنوان یک دانشجو یا یک متخصص علاقه مند به حوزه مجازی سازی و DevOps در حوزه داکر را برآورده می کند. دوره داکر (Docker) مهندس فروردین با توجه به نیازهای بازار کار و بصورت کاملا کاربردی تدریس شده است و شما بعد از یادگیری این دوره آموزشی بدون شک تبدیل به یک متخصص داکر حرفه ای خواهید شد.

سرفصل ها

آموزش داکر (Docker) توسینسو

داکر (Docker) چیست؟

یکی از مباحث جذاب و جدید این روزهای دنیای فن آوری اطلاعات، تکنولوژی به نام کانتینر | Container می باشد که هر گاه سخن از آن به میان می آید فورا ابزارهایی برای پیاده سازی و مدیریت آن معرفی میشود که معروف ترین آنها که احتمالا به گوش اکثر متخصصان حوزه متن باز و لینوکسی رسیده، داکر | Docker  است.داکر این امکان را در اختیار راهبران سیستم و توسعه دهندگان قرار میدهد که نرمافزارها و سرویس های مورد نیاز خود را به صورت مجزا در محیط کاملا ایزولهای که به آن کانتینر می گویند، بر روی کرنل لینوکس راهاندازی کنند.

برای آشنایی بیشتر با داکر مطلب زیر را هم می توانید مطالعه کنید:

داکر (Docker) چیست؟ آشنایی با مفهوم Container

داکر یک پلتفرم متن باز برای ساخت ، انتقال و اجرا اپلیکیشن‌های توزیع شده با استفاده از معرفی مفهوم Container ها می‌باشد. به اصطلاح هر برنامه‌ای می‌تواند در قالب یک Container محیط مورد نیاز برای اجرا اعم از منابع سخت افزاری و سیستم عامل را در اختیار داشته باشد.به عبارت دیگر Container ها محیط و پکیج‌های مورد نیاز برای اجرای برنامه‌ها به عنوان مثال Libraries را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده و توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌های خود را سریع‌تر و راحت‌تر اجرا ، تست و منتشر نمایند. بنابراین توسعه دهندگان توسط داکر و مفهومContainerها می‌توانند بستری را برای اجرا ، تست و توسعه برنامه‌ها و در نهایت انتشار آن در اختیار داشته باشند.

آموزش داکر (Docker) توسینسو

این یک دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش داکر است

این دوره آموزش داکر | Docker بصورت گام به گام و مقدماتی تا پیشرفته تدریس شده است و شما نیاز به هیچ پیش زمینه خاصی در خصوص Container ها و Docker نخواهید داشت.اگر جزو افرادی هستید که همچنان در درک مفهوم داکر و کاربردهایش و اینکه بعد از دوره آموزشی Docker در حوزه DevOps چه مسیری را باید پیش بروید ، پیشنهاد می کنیم با خیال راحت دوره آموزشی داکر مهندس فروردین را مشاهده کنید.

این یک دوره کاربردی آموزش داکر است

تمامی سرفصل ها و محتوای دوره آموزش داکر جامع مهندس فروردین کاملا منطبق بر نیازهای بازار کار و بصورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد. در یادگیری Docker به این روش ، اصلا مهم نیست که شما مهندس DevOps هستید یا یک دانشجو یا یک برنامه نویسی کم سابقه ... در هر صورت آموزشها به نحوی انجام شده است که شما از مفاهیم پایه ابتدا بصورت مفهومی و سپس بصورت عملی داکر را آموزش ببینید. در انتهای دوره آموزشی داکر | Docker ما برای تکمیل کردن کارمان یک Pipe Line CI CD را با استفاده از Docker و تکنولوژی های به روز و مطرح دنیا مثل Selenium ، jenkins ، Terraform و Git بصورت کامل توضیح و پیاده سازی خواهیم کرد.

وجه تمایز دوره داکر در چیست؟

 • ترکیب آموزش بصورت گام به گام | تئوری عملی و کارگاهی است
 • تجربه چندین ساله مهندس فروردین در بالاترین سطح را به دست خواهید آورد
 • به هیچ منبع آموزش داکر و Container دیگری نیاز نخواهید داشت
 • پشتیبانی مادام العمر دارید و سوالات خودتان را با کمک استاد حل می کنید
 • صدها ویدیو و مقاله مکمل در جزیره مجازی سازی توسینسو مکمل دوره شما هستند
 • گواهینامه دوره آموزش داکر | Docker به زبان انگلیسی دریافت خواهید کرد
 • با استاد کار درستی Docker را آموزش می بیند ( مشاهده رزومه مهندس فروردین )

منابع مکمل برای یادگیری بهتر داکر (Docker)

وب سایت توسینسو به عنوان یکی از مراجع برتر فناوری اطلاعات کشور ، جزیره ای اختصاصی با عنوان مجازی سازی و پردازش ابری ایجاد کرده است که کاربران ضمن اینکه می توانند از جدیدترین مقالات و پادکست ها و پرسش و پاسخ و ویدیوهای آموزشی حوزه مجازی سازی استفاده کنند ، مسیر درستی را در یادگیری Docker و حوزه DevOps طی کنند ، به شما مطالعه و مراجعه به محتواهای زیر را توصیه می کنیم :

 1. آموزش کوبرنیتیز | Kubernetes و داکر | Docker کارگاهی رایگان
 2. کاملترین آموزش Terraform | ترافورم کاربردی
 3. کاملترین دوره آموزش کوبرنتیز | Kubernetes
 4. آموزش KVM کارگاهی
 5. جزیره تخصصی مجازی سازی و پردازش ابری