کاملترین آموزش هک | تکنیک ها نفوذ | SANS 504 قسمت 1 : معرفی دوره

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش SANS 504 ( Hacker Techniques ) | فوق پیشرفته | 53 فیلم آموزشی هک و نفوذ | بصورت مقدماتی تا پیشرفته تکنیک های هک و نفوذ حرفه ای را به شما آموزش می دهد. دوره SANS 504 یا تکنیک های هک یکی از مهمترین دوره های هک و نفوذ می باشد که با هدف تکمیل کردن مباحث تست نفوذ پیشرفته ، از شما یک کارشناس هک قانونمند حرفه ای می سازد. دوره آموزشی SANS SEC 504 به عنوان برترین دوره آموزشی امنیت | هک و تست نفوذ در دنیا مطرح می باشد که بصورت تخصصی بر روی آموزش مباحث Incident Response و تکنیک های خاص تست نفوذ می پردازد.

معرفی دوره آموزشی SANS SEC504 | Hacker Techniques

ما در این دوره مباحث متنوعی که در رابطه با پاسخگویی به حوادث (Incident Responses) و تست نفوذ( Penteration Testing) میباشد را فرا میگیریم و تسلط خوبی برای جلوگیری از حملات این چنینی و تشخیص آنها و یا ورود به عرصه تست نفوذ را به دست می آوریم. لذا از این بابت دوره سنز ۵۰۴(SANS 504) پیش نیاز ورود به عرصه های مختلفی از حوزه های امنیت میباشد که ما در این دوره به صورت کامل منطبق به آخرین سرفصل های موسسه SANS در 53 قسمت و نزدیک به 18 ساعت آموزش تکمیلی تئوری و عملی این دوره را برای شما عزیزان تهیه کرده اییم

دوره آموزشی SANS 504 چیست؟

امروزه در اینترنت آموزش Hack و ابزار های متنوع Hacking به راحتی دردسترس عموم قرار گرفته است و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی حملات بر روی بستر داده هایمان بیشتر و بیشتر شده است. این که افراد به راحتی میتوانند به ابزار های مخرب و خطرناک به راحتی دست یابی کنند اصلا گزینه خوبی برای کسانی که توی حوزه امنیت میباشند نیست !

زیرا شما درنظر بگیرید که سازمانی که در آن کارمیکنید دو کارمند وجود دارند که به دلایلی از آن سازمان ناراضی هستند و به همین سبب قصد دارند با دسترسی های که بر روی آن سازمان دارند آسیب هایی را به سمت سیستم ها و داده ها وارد کنند به همین ترتیب به دلیل ناراضی بودن اشخاص عادی یک سازمان مشکل و معضلات امنیتی میتواند از طریق همین افراد به وجود بیاید و شبکه و کامپیوتر ها و از همه مهم تر داده هایمان به خطر بیوفتند.

حملات سایبری صرفا نمیتواند از طرف کارمندان و کارکنان ناراضی یک سازمان باشد این حملات از کارکنان و افراد داخل سازمان شروع میشوند و تا افراد مخرب و رخنه گران سایبری ادامه پیدا میکند. این دوره به شما این امکان را میدهد که درک خوبی از تکنیک های هکرها و استراتژی های تهاجمی داشته باشید‌‌. علاوه بر این در این دوره تکنیک های متنوع پاسخگویی به حوادث نیز پرداخته میشود تا افراد درک خوبی از نحوه پاسخ گویی و رسیدگی به حملات و مشکلات را داشته باشند.

معرفی موسسه SANS و ماهیت دوره های آن

موسسه SANS یکی از موسسات غیردولتی واقع در آمریکا میباشد که یکی از موسسات پرنفوذ در حوزه ارائه دوره های متنوع در حوزه امنیت میباشد که مدارک و دوره های آن جزوه معتبرین و پردرخواست ترین دوره ها توسط سازمان ها و افراد فعال در این حوزه میباشد. زیرا دانشجویان این دوره ها تسلط کامل و جامعی بر روی مباحث مرتبط به آن دوره پیدا میکنند و توانایی شروع فعالیت خود را خواهند داشت. نام SANS تشکل شده از کلمات SysAdmin ,Audit ,Network And Security میباشد که میتوان متوجه این موضوع شد که موسسه SANS در همه مباحث مرتبط به امنیت دخیل است.