بهترین دوره آموزش کوبرنتیز Kubernetes صفر تا صد + 19 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
15 ساعت آموزش
امکان دانلود

کاملترین دوره آموزش کوبرنتیز ( آزمون CKA ) در قالب بیش از چهل فیلم آموزش Kubernetes به همراه هفده فیلم رایگان بر اساس آخرین سرفصل آزمون بین المللی CKA کوبرنتیز توسط مهندس حامد فروردین از بزرگان عرصه DevOps در ایران تهیه و تدوین شده است.دوره کوبرنتیز جامع از مفاهیم اولیه داکر و کانتینرها شروع به آموزش می کند و به مفاهیم پیشرفته و کامپوننت های حرفه ای Kubernetes می رسد و آنها را بصورت کامل بررسی خواهد کرد. این دوره آموزش Kubernetes بصورت کاملا کاربردی از معرفی مفاهیم تا انجام کارگاهی در قالب کلاسترهای لینوکسی از شما یک کارشناس DevOps می سازد.

سرفصل ها

آموزش کوبرنتیز (Kubernetes) توسینسو

کوبرنتیز (Kubernetes) چیست؟

Kubernetes بعنوان یکی از برجسته ترین ابزارهای حوزه Devops  و به عنوان یکی از موضوعات داغ Devops در سال 2021 مطرح شده است . شما با داشتن این مدرک بین الملی می توانید به عنوان یک مهندس DevOps جهت نصب و استقرار نرم افزار های در محیط های Manage  شده چه در داخل و چه در خارج از کشور مشغول به کار و فعالیت شوید . Kubernetes  پیاده سازی جدیدی از بیش از یک دهه تجربه شرکت گوگل در اجرای نرم افزارهای سمت سرور در مقیاس بسیار بالاست که به صورت متن باز (open source) در اختیار عموم  قرار گرفته است Kubernetes .

یکی از مدرن ترین فناوری موجود برای اجرای برنامه ها و مدیریت کانتینرها بر روی  کلاسترها مختلف هست . مزیت کلیدی کوبرنتیز در این است که بدون نیاز به یک تیم بزرگ برای راه اندازی و نگهداری، میتوان آن را در مقیاس وسیع برای اجرای میلیون ها برنامه کاربردی به کار گرفت. از مزایای دیگر آن قابلیت اجرا بر روی بسترهای متفاوت است ؛ از سرورهای یک مرکز داده های خصوصی گرفته تا سرویسهای ابری عمومی، یا حتی ترکیبی از هر دو .

این یک دوره کاربردی است

در این دوره شما هر آن چیزی که از کوبرنتیز برای ورود به دنیای DevOPS نیاز دارید را آموزش خواهید دید و به زبان ساده تر تبدیل به یک کارشناس Kubernetes خواهید شد. آموزش کوبرنتیز این دوره آموزشی کاملا بر اساس سرفصل های استاندارد بین المللی Kubernetes و آزمون بین المللی CKA تهیه ، تدوین و تدریس شده است. مهندس فروردین یکی از شناخته شده ترین افراد در حوزه DevOPS در ایران و حتی خاور میانه است و مدیر یکی از بزرگترین پروژه های بین المللی این حوزه نیز می باشد به همین دلیل شما در طول این دوره از تجربیات گرانبهای استاد دوره نیز بهره مند می شوید.

وجه تمایز دوره آموزش کوبرنتیز توسینسو در چیست؟

 • آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
 • شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربیات مهندس فروردین را به دست می آورید
 • در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
 • شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای یادگیری کوبرنتیز نخواهید داشت
 • شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید و پرسش و پاسخ خواهید داشت
 • می توانید از ویدیوهای آموزشی و مقالات مکمل کوبرنتیز موجود در توسینسو بصورت رایگان استفاده کنید
 • بعد از گذراندن دوره آموزشی کوبرنتیز به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
 • بیش از  100 متخصص DevOps از طریق این دوره آموزشی به سطوح بالای کاری دست پیدا کرده اند
 • حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

بازار کار کوبرنتیز (Kubernetes) در ایران و جهان چگونه است؟

کوبرنتیز | Kubernetes بخش مهمی از یک تخصص به روز به نام DevOps به حساب می آید که هر کسی توان ورود به آن را ندارد . بیشتر کارشناسان حرفه ای که سالها در محیط های کلان سازمانی و با پلتفرم های مجازی سازی ، بانک های اطلاعاتی ، مدیریت سیستم های کامپیوتری ، مدیریت محیط های Cloud و ... مخاطب این تخصص هستند و صد البته که این تخصص به دلیل خاص بودن و کمبود نیروی متخصص از محبوبیت بسیاری ویژه ای در میان شرکت ها و سازمان های بسیار بزرگ در سطح ایران و جهان برخوردار است. بدون شک یادگیری درست کوبرنتیز و DevOps تضمین آینده کاری شما در هر نقطه از جهان خواهد بود.

چه منابع دیگری برای یادگیری بهتر کوبرنتیز توصیه می کنید؟

توسینسو یکی از جامعترین مراجع مجازی سازی و آموزش های ذخیره سازی اطلاعات در ایران می باشد و دارای مقالات ، ویدیوها و اطلاعات بسیار ارزشمندی است که شما را برای یادگیری بهتر کوبرنتیز و داکر و تبدیل شدن به یک متخصص DevOps کمک می کند برخی از این منابع برای یادگیری بهتر شما در ادامه معرفی می شوند :

 1. فیلم آموزش کوبرنیتیز | Kubernetes و داکر | Docker کارگاهی رایگان
 2. دوره آموزش داکر | Docker کارگاهی
 3. کاملترین آموزش Terraform | ترافورم کاربردی
 4. آموزش داکر (Docker) رایگان

آشنایی با مدرس دوره کوبرنتیز

مهندس حامد فروردین بدون شک یکی از قویترین و با سوادترین کارشناسان حوزه Devops در ایران است که با توجه به سالها فعالیت در سطح کلان و انجام پروژه های بین المللی متنوع در حوزه توسعه نرم افزار ، بانک های اطلاعاتی و مجازی سازی و Cloud ، به جرات جزو نوادر این حوزه می باشد که علاوه بر حوزه انجام و مدیریت پروژه های کلان ، بخشی از زمان خودش را نیز صرف آموزش و بهبود وضعیت آموزش فناوری اطلاعات کشور کرده است و با افتخار توسینسو تنها محلی است که افتخار آماده سازی پلتفرم برای تدریس ایشان را فراهم کرده است.