بهترین دوره آموزش ویندوز 10 و 11 (دوره MCSA کلاینت) پیشنیاز MCSE

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
18 ساعت آموزش
امکان دانلود

کاملترین دوره آموزش MCSA ویندوز (10 و 11 ) که بصورت صفر تا صد با گارانتی بازگشت وجه به شما در قالب 40 فیلم آموزشی MCSA ویندوز 10 را آموزش می دهد ،  بدون شک دوره آموزش MCSA ویندوز 10 مهندس نصیری است. در دوره MCSA ویندوز 10 شما در قالب 20 ساعت آموزش ویندوز در قالب استاندارد بین المللی MCSA مایکروسافت دو کد آزمون MCSA را همزمان آموزش می بینید. هیچ چیز در مباحث شبکه های کامپیوتری در ویندوز 10 و 11 در دنیای واقعی تغییر نکرده است و می توانید همه این آموزش ها را برای یادگیری ویندوز 11 نیز استفاده کنید.

سرفصل ها

آدرس اینستاگرام مهندس نصیری : کلیک کنید = IranCySec + کد تخفیف

پیشنیاز یادگیری دوره آموزشی MCSA ویندوز کلاینت ، یادگیری دوره آموزش نتورک پلاس است

پس از یادگیری این دوره آموزشی MCSA شما یک متخصص تمام عیار ویندوز 10 برای دنیای شبکه می شوید و از تجربیات 15 ساله مهندس نصیری هم بهره مند خواهید شد. این دوره آموزش MCSA بی نظیرترین دوره آموزشی MCSA ویندوز 10 در دنیا می باشد.

دوره MCSA ویندوز 10 چیست؟

دوره آموزشی MCSA ویندوز 10 در واقع مهمترین دوره برای ورود به دوره های دیگر MCSA و MCSE حوزه شبکه و سرورهای شرکت مایکروسافت است. قبلا با مقاله ای با عنوان دوره آموزشی MCSE چیست؟ 30 نکته حیاتی یادگیری MCSA که باید بدانید بصورت مفصل در خصوص نکاتی که باید برای ورود به این حوزه بدانید صحبت کرده ایم .

اما این دوره آموزشی ویندوز کلاینت یا ویندوز 10 مایکروسافت دریچه ورود شما به دنیای شبکه های مایکروسافت است . در این دوره آموزشی MCSA ویندوز 10 که بر اساس سرفصل رسمی مایکروسافت و البته کامل کردن سیلابس با نکاتی که در دوره کد 697 باید گفته شود ، به عنوان جامعترین دوره آموزشی ویندوز 10 به زبان فارسی توسط مهندس نصیری تدریس شده است .

اگر به دنبال آموزش شبکه بصورت اصولی هستید و همچنین مقاله شبکه را از کجا شروع کنیم را نیز مطالعه کرده باشید ، حتما می دانید که برای شروع آموزش لینوکس و دنیای حرفه ای شبکه ، این دوره به نوعی پیشنیاز هم در مسیر گفته شده محسوب می شود.

دوره MCSA Windows 10 شامل چه مواردی است؟

گواهینامه MCSA Windows 10 دارای دو آزمون با شماره کدهای 698-70 و 697-70 می باشد که این سری آموزشی به معرفی و پرداختن به آزمون 698-70 خواهیم پرداخت ، در این ویدیوی آموزشی شما با سبک آموزشی استاد و مواردی که در طول دوره آموزش داده خواهد شد آشنا خواهید شد ، این دوره آموزشی هم مانند سایر دوره های TOSINSO مهندس نصیری پر انرژی و باحال خواهد بود و به شما قول می دهیم که سر این دوره خوابتان نمی برد ... برای اینکه از خرید خود مطمئن باشید بد نیست نکات زیر در خصوص این دوره آموزشی را به یاد داشته باشید :

  1. این دوره نتیجه زحمتی 4 ماهه است و تجربه ای 14 ساله در حوزه تدریس و پروژه های سازمانی
  2. دوره دارای پشتیبانی بوده و تا کنون به بیش از هزار عدد از سوالات دانشجویان در قالب پشتیبانی پاسخ داده شده است
  3. دوره عینا و دقیقا بر اساس کتاب و سرفصل زبان اصلی تدوین شده است اما بدون شک کاملتر از هر مرجع بین المللی است
  4. دوره بصورت تضمینی ارائه شده است و در صورت ناراضی بودن از کیفیت فنی دوره مبلغ به شما عودت داده می شود