آشنایی با جامع ترین دوره آموزش MTCNA | دوره MTCNA صفر تا صد

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
13 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین دوره آموزش MTCNA میکروتیک 0 تا 100 به صورت گام به گام با مدرس و مشاور بین المللی میکروتیک براساس آخرین سرفصل های بین المللی شرکت میکروتیک، توسط دکتر پوریا تعبدی در توسینسو تهیه و تدوین شده است. دوره MTCNA یا MikroTik Certified Network Associate بصورت کاملا حرفه ای و استاندارد شما را از مفاهیم اولیه کار کردن با روترهای میکروتیک تا پیکربندی های پیشرفته در میکروتیک آشنا می کند. شما بعد از یادگیری این دوره MTCNA دیگر به هیچ منبع آموزشی برای یادگیری میکروتیک نیاز نخواهید داشت.

سرفصل ها

دوره آموزشی جامع MTCNA  میکروتیک بصورت حرفه ایی و کاملا استاندارد طبق سرفصلهای کمپانی MikroTik در توسینسو با گارانتی یادگیری ، شما را با مهارت های اولیه کار با RouterOS میکروتیک (MikroTik) به خوبی آشنا می کند. دوره MTCNA میکروتیک دریچه ورود شما به دنیای عظیم تجهیزات زیر ساختی و حرفه ایی شبکه است.

یادگیری دوره آموزش نتورک پلاس ، ترجیحا به عنوان پیشنیاز این دوره توصیه می شود اما الزامی نیست

این دوره پایه و اساس کلیه دوره های آموزشی میکروتیک پیشرفته ، دوره های مهندسی شبکه ، اسکریپت نویسی و حتی هک و امنیت است. شما با یادگیری این دوره آموزشی میکروتیک قطعا به هیچ منبع دیگری برای شروع کار در بازار شبکه نیاز نخواهید داشت.

دوره آموزش MTCNA  میکروتیک چیست؟

در مسیر یادگیری میکروتیک | MikroTik بدون شک اولین و پایه ای ترین دوره آموزشی در دنیا به عنوان MTCNA یا MikroTik Certified Network Associate شناخته می شود. همانطور که از نام این دوره مشخص است ، شما در این دوره آموزشی میکروتیک با مفاهیم پایه ، ساختار RouterOS میکروتیک ، دستورات مقدماتی ، شکل و ظاهر ماژولهای مختلف سیستم عامل میکروتیک، فلسفه وجودی میکروتیک، پیکربندی اولیه میکروتیک توسط رابط های گرافیکی و CLI و بسیاری دیگر از نکات کاربردی MikroTik | میکروتیک | مایکروتیک آشنا خواهید شد و در وهله اول با این دوره آموزشی میکروتیک، استرس و ترس شما از کارکردن و نصب و راه اندازی اولیه MikroTik تا حد زیادی ریخته می شود.

دوره MTCNA یا MikroTik Certified Network Associate میکروتیک توسط کمپانی میکروتیک | MikroTik که سازنده تجهیزات MikroTik در دنیا میباشد، تدوین و در اختیار اساتید بین المللی این شرکت جهت تدریس به دانشجویان قرار گرفته است. دوره MTCNA بعنوان یک پیشنیاز برای کلیه دوره های تخصصی و حرفه ایی تر میکروتیک | MikroTik تهیه شده است.

بد نیست بدانید در دنیا بصورت متوسط در هر هفته بیش از 100 دوره Boot-Camp رسمی MTCNA برگزار می شود و در پایان این بوت کمپ ها آزمونهای بین المللی توسط اساتید رسمی برگزار می شود و دانشجویان در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی (60)، موفق به دریافت مدرک بین المللی میکروتیک برای دوره MTCNA می شوند، این مدارک دارای 3 سال اعتبار میباشند و پس از آن افراد بایستی در کلاسهای بروزرسانی و بازآموزی که معمولا مدت زمان کوتاه تری نسبت به دوره اصلی دارند شرکت و مجددا پس از اخذ آزمون مدرک جدید خود را دریافت نمایند.

آزمون های بین المللی میکروتیک | MTCNA در کل دنیا و صرفا توسط اساتید رسمی میکروتیک قابل برگزاری میباشند، یعنی یک استاد ایرانی میتواند مثلا به اروپا سفر کند و یک دوره MTCNA و آزمونهای میکروتیک رو برگزار کند و مجددا به کشور محل سکونت خود بازگردد. متاسفانه در چند سال اخیر بواسطه تحریم های موجود اجازه برگزار آزمون در ایران از اساتید رسمی سلب شده، پس عملا امکان دریافت مدرک بین المللی میکروتیک در ایران فعلا وجود ندارد.

دوره آموزشی MTCNA میکروتیک توسینسو چه وجه تمایزی دارد؟

این دوره آموزشی MTCNA میکروتیک دقیقا طبق سر فصلهای رسمی دیپارتمان آموزش میکروتیک و براساس متدهای آموزش بین المللی MikroTik که به اساتید این دوره ها در بوت کمپ های آموزش اساتید میکروتیک (Train the Trainer) تدریس شده، ارائه گردیده .

این دوره ها توسط مشاور و مدرس رسمی میکروتیک (دکتر پوریا تعبدی) بصورت کاملا عملی و سناریو محور به همراه مثال هایی جامع و کاربردی از دنیا واقعی و محیط Enterprise شبکه و بر پایه تجربیات چندین و چند ساله مدرس دوره در محیط های کاری واقعی تهیه و تدوین شده است و برای ساختن آن ماه ها زمان گذاشته شده است . به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید این دوره میکروتیک را تهیه کنید ، اما سایر نکاتی که این دوره آموزشی را متمایز می کند را بصورت تیتروار عنوان می کنیم :

  1. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
  2. شما فقط آموزش نمیبینید بلکه بیش از 17 سال تجربه مدرس در حوزه زیرساختهای کلان شبکه و فعالیت در پروایدرهای اینترنتی به عنوان مشاور و مدیر پشتیبانی را نیز بدست میاورید
  3. در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
  4. شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای شروع یادگیری میکروتیک نخواهید داشت
  5. شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید
  6. برای هر قسمت از ویدیوها چندین مقاله مکمل نوشته شده است که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید
  7. بعد از گذراندن دوره آموزشی MTCNA میکروتیک به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
  8. صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند وارد سازمان ها و شرکت های بزرگ شوند
  9. شما کلی از این دوره لذت می برید و ما به شما تضمین می دهیم که حوصله شما حین دوره سر نمی رود
  10. حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

اهمیت دوره آموزشی MTCNA میکروتیک چقدر است؟

واقعیتش تجهیزات میکروتیک | مایکروتیک | MikroTik  این روزها در همه جا پیدا میشه ، از شرکتهای بزرگ گرفته تا هتل ها و رستورانها و حتی منازل مسکونی و این یعنی یادگیری میکروتیک و آشنایی با پیکربندی میکروتیک یک الزام در حوزه فناوری اطلاعات است. هدف اصلی دوره آموزشی MTCNA میکروتیک  | MikroTik Certified Network Associate این است که شما دانش پایه ای و اولیه جهت شروع و پیکربندی اولیه تجهیزات MikroTik | میکروتیک را یاد بگیرید .

با ساختار این سیستم عامل روتری ارتباط بگیرید ، فلسفه وجودی آن را درک کنید ، بتوانید آن را روی ماشین های مجازی | VM نصب کنید ، استفاده کنید ، شخصی سازی کنید و ترس خود را از ورود یه یک دنیای حرفه ایی در حوزه تجهیزات زیرساختی شبکه بریزید و در نهایت آماده تبدیل شدن به یک مهندس میکروتیک یا یک MikroTik Certified Network Engineer شوید.

بازار کار دوره MTCNA میکروتیک چگونه است؟

دوره آموزش MTCNA میکروتیک | MikroTik Certified Network Associate به تنهایی برای ورود به بازار کار میکروتیک شاید کافی نباشد اما قطعا پیشنیاز حیاتی برای ورود به دوره های پیشرفته تر میکروتیک است که تقریبا این روزها در همه جای دنیا از جمله بازار کار ایران بسیار متقاضی دارد .

در واقع کسیکه متخصص میکروتیک باشد و یادگیری میکروتیک را بصورت اصولی انجام داده باشد و در ادامه دوره MTCNA  میکروتیک ، دوره های پیشرفته تر را مثل دوره MTCRE, MTCUME, MTCTCE, MTCSE, MTCINE  و... را بگذراند ، بدون شک هم درآمد بسیار خوب و هم سمت شغلی بهتری در حوزه کاری شبکه به دست خواهد آورد. به زبان ساده تر ، این روزها در بیشتر موقعیت های شغلی شبکه در ایران و کشورهای اروپایی ، از تخصص میکروتیک به عنوان یک گزینه بسیار موثر برای استخدام یاد می شود.