آشنایی با کاملترین دوره آموزش MTCSE | دوره MTCSE صفر تا صد

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
9 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین دوره آموزش MTCSE | میکروتیک ( مهندسی امنیت میکروتیک ) بصورت گام به گام بر اساس سرفصل های آزمون بین المللی در قالب 10 ساعت آموزش امنیت میکروتیک از شما یک کارشناس امنیت تجهیزات میکروتیک می سازد. دوره آموزش MTCSE میکروتیک شما را با مفاهیم و مهارت های اولیه تست نفوذ و راه اندازی مکانیزم های ضد هک و نفوذ و امنیت در میکروتیک آشنا می کند. دوره MTCSE دریچه ورود شما به دنیای هک و نفوذ یا Penetration Testing می تواند باشد. برای یادگیری دوره MTCSE یادگیری دوره MTCNA میکروتیک به عنوان پیشنیاز توصیه می شود.

سرفصل ها

 • نکته: به یاد داشته باشید که پیش نیاز این دوره، دوره آموزشی MTCNA میکروتیک یا MikroTik Certified Network Associate میباشد و البته بشدت پیشنهاد می شود علاوه بر دوره آموزشی MTCNA، دوره آموزشی MTCTCE میکروتیک یا MikroTik Certified Traffic Control Engineer را نیز به عنوان پیش نیاز قبل از شروع این دوره مشاهده نمایید :)

دوره آموزشی MTCSE میکروتیک چیست؟

در مسیر یادگیری امنیت، هک و تست نفوذ میکروتیک | MikroTik بدون شک اولین و پایه ای ترین دوره آموزشی در دنیا به عنوان MTCSE یا MikroTik Certified Security Engineer شناخته می شود. همانطور که از نام این دوره مشخص است ، شما در این دوره آموزشی میکروتیک بصورت حرفه ایی با مفاهیم امنیت، تهدیدات رایج، نحوه تست نفوذ و محک شبک های خود

و در نهایت Hardening و مقاوم سازی شبکه های خود در مقابل این تهدیدات و حملات و نیز بسیاری دیگر از نکات کاربردی امنیتی در MikroTik | میکروتیک | مایکروتیک آشنا خواهید شد و در وهله اول با این دوره آموزشی میکروتیک، نقاط ضعف شبکه خود را یافته و عملا استرس و ترس شما از تست نفوذ و مقاوم سازی شبکه در مقابل حملات رایج تا حد زیادی ریخته می شود.

دوره MTCSE میکروتیک یا MikroTik Certified Security Engineer توسط کمپانی میکروتیک | MikroTik که سازنده تجهیزات MikroTik در دنیا میباشد، تدوین و در اختیار اساتید بین المللی این شرکت جهت تدریس به دانشجویان قرار گرفته است. دوره MTCSE بعنوان یک پیشنیاز برای کلیه دوره های تخصصی امنیت و تست نفوذ تهیه شده است.

بد نیست بدانید در دنیا بصورت متوسط در هر هفته بیش از 50 دوره Boot-Camp رسمی MTCSE برگزار می شود و در پایان این بوت کمپ ها آزمونهای بین المللی توسط اساتید رسمی برگزار می شود و دانشجویان در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی (60)، موفق به دریافت مدرک بین المللی میکروتیک برای دوره MTCSE می شوند، این مدارک دارای 3 سال اعتبار میباشند و پس از آن افراد بایستی در کلاسهای بروزرسانی و بازآموزی که معمولا مدت زمان کوتاه تری نسبت به دوره اصلی دارند شرکت و مجددا پس از اخذ آزمون مدرک جدید خود را دریافت نمایند.

آزمون های بین المللی میکروتیک | MTCSE در کل دنیا و صرفا توسط اساتید رسمی میکروتیک قابل برگزاری میباشند، یعنی یک استاد ایرانی میتواند مثلا به اروپا سفر کند و یک دوره MTCSE و آزمونهای میکروتیک رو برگزار کند و مجددا به کشور محل سکونت خود بازگردد. متاسفانه در چند سال اخیر بواسطه تحریم های موجود اجازه برگزار آزمون در ایران از اساتید رسمی سلب شده، پس عملا امکان دریافت مدرک بین المللی میکروتیک در ایران فعلا وجود ندارد.

دوره آموزشی MTCSE توسینسو چه وجه تمایزی با سایر دوره ها دارد؟

این دوره آموزشی MTCSE میکروتیک دقیقا طبق سر فصلهای رسمی دیپارتمان آموزش میکروتیک و براساس متدهای آموزش بین المللی MikroTik که به اساتید این دوره ها در بوت کمپ های آموزش اساتید میکروتیک (Train the Trainer) تدریس شده، ارائه گردیده.

این دوره ها توسط مشاور و مدرس رسمی میکروتیک (مهندس پوریا تعبدی) بصورت کاملا عملی و سناریو محور به همراه مثال هایی جامع و کاربردی از دنیا واقعی و محیط Enterprise شبکه و بر پایه تجربیات چندین و چند ساله مدرس دوره در محیط های کاری واقعی تهیه و تدوین شده است و برای ساختن آن ماه ها زمان گذاشته شده است . به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید این دوره میکروتیک را تهیه کنید ، اما سایر نکاتی که این دوره آموزشی را متمایز می کند را بصورت تیتروار عنوان می کنیم :

 1. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
 2. شما فقط آموزش نمیبینید بلکه بیش از 17 سال تجربه مدرس در حوزه زیرساختهای کلان شبکه و فعالیت در بزرگترین پروایدرهای اینترنتی به عنوان مشاور ارشد و مدیر پشتیبانی را نیز بدست میاورید
 3. در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
 4. شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای شروع یادگیری میکروتیک نخواهید داشت ، حتی کلاس حضوری
 5. شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
 6. برای هر قسمت از ویدیوها چندین مقاله مکمل نوشته شده است که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید
 7. بعد از گذراندن دوره آموزشی MTCSE میکروتیک به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
 8. صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند وارد سازمان ها و شرکت های بزرگ شوند
 9. شما کلی از این دوره لذت می برید و ما به شما تضمین می دهیم که حوصله شما حین دوره سر نمی رود
 10. حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

اهمیت دوره آموزشی MTCSE میکروتیک چقدر است؟

واقعیتش تجهیزات میکروتیک | مایکروتیک | MikroTik  این روزها در همه جا پیدا میشه ، از شرکتهای بزرگ گرفته تا هتل ها و رستورانها و حتی منازل مسکونی و این یعنی یادگیری میکروتیک و آشنایی با پیکربندی میکروتیک یک الزام در حوزه فناوری اطلاعات است.

هدف اصلی دوره آموزشی MTCSE میکروتیک  | MikroTik Certified Security Engineer این است که شما دانش پایه ای و اولیه جهت تست نفوذ و مقاوم سازی شبکه خود با استفاده از تجهیزات MikroTik | میکروتیک را یاد بگیرید . با ساختار حملات رایج آشنا بشید، اقدامات لازم جهت جلوگیری از این حملات رو یاد بگیرید

و درک کنید، بتوانید این حملات و ضد حمله اونها رو در محیط مجازی شبیه سازی کنید و نهایتا اون رو در محیط Production (شبکه اصلی خود) طراحی و پیاده سازی نمایید و ترس خود را از ورود یه یک دنیای حرفه ایی در حوزه امنیت و تست نفوذ و هک شبکه بریزید و در پایان آماده تبدیل شدن به یک مهندس میکروتیک یا یک MikroTik Certified Network Engineer شوید.

بازار کار دوره آموزشی MTCSE میکروتیک چگونه است؟

از آنجایی که بحث امنیت یک دریای بیکران هست، دوره آموزش MTCSE میکروتیک | MikroTik Certified Security Engineer به تنهایی برای ورود به بازار امنیت، هک و تست نفوذ شبکه شاید کافی نباشد اما قطعا پیشنیازی حیاتی برای ورود به دوره های پیشرفته تر امنیت و هک اطلاعات است که تقریبا این روزها در همه جای دنیا از جمله بازار کار ایران بسیار متقاضی دارد .

در واقع کسیکه متخصص میکروتیک باشد و یادگیری میکروتیک را بصورت اصولی انجام داده باشد و در ادامه دوره MTCSE میکروتیک ، دوره های پیشرفته تری را در حوزه امنیت اطلاعات مثل دوره های موسساتی چون SANS ، EC-Council و... را گذرانده باشد

بدون شک هم درآمد بسیار خوب و هم سمت شغلی بهتری در حوزه امنیت و تست نفوذ شبکه به دست خواهد آورد. به زبان ساده تر ، این روزها در بیشتر موقعیت های شغلی شبکه در ایران و سایر کشورهای دنیا ، از تخصص امنیت میکروتیک و تست نفوذ به عنوان یک گزینه بسیار موثر برای استخدام یاد می شود.


سایر دوره های استاد پوریا تعبدی :