آشنایی با کاملترین دوره آموزش MTCTCE | دوره MTCTCE صفر تا صد

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
8 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین دوره آموزش MTCTCE میکروتیک که توسط دکتر پوریا تعبدی (مدرس و مشاور رسمی کمپانی میکروتیک در ایران) طبق آخرین استانداردها و سرفصل های شرکت میکروتیک طراحی و تدوین شده است به شما مهندسی ترافیک میکروتیک یا MikroTik Certified Traffic Control Engineer را بصورت کاملا حرفه ای آموزش می دهد.

سرفصل ها

دوره MTCTCE دریچه ورود شما به دنیای عظیم امنیت و کنترل اطلاعات در میکروتیک است و پایه و اساس دوره تست نفوذ و امنیت میکروتیک یا MTCSE می باشد. شما با یادگیری این آموزش MTCTCE میکروتیک دیگر نیازی به هیچ منبع آموزشی در خصوص میکروتیک و مهندسی ترافیک آن نخواهید داشت. هدف اصلی دوره MTCTCE حرفه ای شدن در فایروال و کنترل ترافیک در تجهیزات میکروتیک است.

 • نکته: به یاد داشته باشید که پیش نیاز این دوره، دوره آموزشی MTCNA میکروتیک یا MikroTik Certified Network Associate میباشد، پس حتما قبل از شروع دوره آموزشی MTCTCE دوره آموزشی MTCNA را مشاهده نمایید :)

دوره آموزشی MTCTCE | MikroTik Certified Traffic Control Engineer میکروتیک چیست؟

در مسیر یادگیری امنیت و کنترل ترافیک میکروتیک | MikroTik بدون شک اولین و پایه ای ترین دوره آموزشی در دنیا به عنوان MTCTCE یا MikroTik Certified Traffic Control Engineer شناخته می شود. همانطور که از نام این دوره مشخص است ، شما در این دوره آموزشی میکروتیک بصورت حرفه ایی با مفاهیم Firewall, Queue & Qos, Mangle, NAT, Proxy, Network Attacks & Intrusions و تجمیع ترافیک اینترنت و بسیاری دیگر از نکات کاربردی امنیتی در MikroTik | میکروتیک | مایکروتیک آشنا خواهید شد و در وهله اول با این دوره آموزشی میکروتیک، استرس و ترس شما از پیاده سازی فایروال | Firewall | دیوار آتش و نیز QoS در MikroTik تا حد زیادی ریخته می شود.

دوره MTCTCE میکروتیک یا MikroTik Certified Traffic Control Engineer توسط کمپانی میکروتیک | MikroTik که سازنده تجهیزات MikroTik در دنیا میباشد، تدوین و در اختیار اساتید بین المللی این شرکت جهت تدریس به دانشجویان قرار گرفته است. دوره MTCTCE بعنوان یک پیشنیاز برای کلیه دوره های تخصصی امنیت و کنترل اطلاعات تهیه شده است.

بد نیست بدانید در دنیا بصورت متوسط در هر هفته بیش از 50 دوره Boot-Camp رسمی MTCTCE برگزار می شود و در پایان این بوت کمپ ها آزمونهای بین المللی توسط اساتید رسمی برگزار می شود و دانشجویان در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی (60)، موفق به دریافت مدرک بین المللی میکروتیک برای دوره MTCTCE می شوند، این مدارک دارای 3 سال اعتبار میباشند و پس از آن افراد بایستی در کلاسهای بروزرسانی و بازآموزی که معمولا مدت زمان کوتاه تری نسبت به دوره اصلی دارند شرکت و مجددا پس از اخذ آزمون مدرک جدید خود را دریافت نمایند.

آزمون های بین المللی میکروتیک | MTCTCE در کل دنیا و صرفا توسط اساتید رسمی میکروتیک قابل برگزاری میباشند، یعنی یک استاد ایرانی میتواند مثلا به اروپا سفر کند و یک دوره MTCTCE و آزمونهای میکروتیک رو برگزار کند و مجددا به کشور محل سکونت خود بازگردد.

متاسفانه در چند سال اخیر بواسطه تحریم های موجود اجازه برگزار آزمون در ایران از اساتید رسمی سلب شده، پس عملا امکان دریافت مدرک بین المللی میکروتیک در ایران فعلا وجود ندارد.

دوره آموزشی MTCTCE میکروتیک توسینسو چه وجه تمایزی با سایر دوره های میکروتیک دارد؟

این دوره آموزشی MTCTCE میکروتیک دقیقا طبق سر فصلهای رسمی دیپارتمان آموزش میکروتیک و براساس متدهای آموزش بین المللی MikroTik که به اساتید این دوره ها در بوت کمپ های آموزش اساتید میکروتیک (Train the Trainer) تدریس شده، ارائه گردیده. این دوره ها توسط مشاور و مدرس رسمی میکروتیک (مهندس پوریا تعبدی) بصورت کاملا عملی و سناریو محور به همراه مثال هایی جامع و کاربردی از دنیا واقعی و محیط Enterprise شبکه و بر پایه تجربیات چندین و چند ساله مدرس دوره در محیط های کاری واقعی تهیه و تدوین شده است و برای ساختن آن ماه ها زمان گذاشته شده است . به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید این دوره میکروتیک را تهیه کنید ، اما سایر نکاتی که این دوره آموزشی را متمایز می کند را بصورت تیتروار عنوان می کنیم :

 1. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
 2. شما فقط آموزش نمیبینید بلکه بیش از 17 سال تجربه مدرس در حوزه زیرساختهای کلان شبکه و فعالیت در پروایدرهای اینترنتی به عنوان مشاور و مدیر پشتیبانی را نیز بدست میاورید
 3. در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
 4. شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای شروع یادگیری میکروتیک نخواهید داشت ، حتی کلاس حضوری
 5. شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
 6. برای هر قسمت از ویدیوها چندین مقاله مکمل نوشته شده است که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید
 7. بعد از گذراندن دوره آموزشی MTCTCE میکروتیک به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
 8. صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند وارد سازمان ها و شرکت های بزرگ شوند
 9. شما کلی از این دوره لذت می برید و ما به شما تضمین می دهیم که حوصله شما حین دوره سر نمی رود
 10. حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

اهمیت دوره آموزشی MTCTCE میکروتیک چقدر است؟

واقعیتش تجهیزات میکروتیک | مایکروتیک | MikroTik  این روزها در همه جا پیدا میشه ، از شرکتهای بزرگ گرفته تا هتل ها و رستورانها و حتی منازل مسکونی و این یعنی یادگیری میکروتیک و آشنایی با پیکربندی میکروتیک یک الزام در حوزه فناوری اطلاعات است.

هدف اصلی دوره آموزشی MTCTCE میکروتیک  | MikroTik Certified Traffic Control Engineer این است که شما دانش پایه ای و اولیه جهت شروع و پیکربندی اولیه ماژولهای امنیتی و کنترل ترافیک تجهیزات MikroTik | میکروتیک را یاد بگیرید . با ساختار این سیستم عامل روتری ارتباط بگیرید ، فلسفه وجودی آن را درک کنید ، بتوانید آن را روی ماشین های مجازی | VM نصب کنید ، استفاده کنید ، شخصی سازی کنید و ترس خود را از ورود یه یک دنیای حرفه ایی در حوزه امنیت و کنترل ترافیک شبکه بریزید و در نهایت آماده تبدیل شدن به یک مهندس میکروتیک یا یک MikroTik Certified Network Engineer شوید.

بازار کار دوره آموزشی MTCTCE میکروتیک چگونه است؟

دوره آموزش MTCTCE میکروتیک | MikroTik Certified Traffic Control Engineer به تنهایی برای ورود به بازار امنیت و کنترل ترافیک شبکه شاید کافی نباشد اما قطعا پیشنیازی حیاتی برای ورود به دوره های پیشرفته تر امنیت و کنترل اطلاعات است که تقریبا این روزها در همه جای دنیا از جمله بازار کار ایران بسیار متقاضی دارد . در واقع کسیکه متخصص میکروتیک باشد و یادگیری میکروتیک را بصورت اصولی انجام داده باشد و در ادامه دوره MTCTCE میکروتیک ، دوره های پیشرفته تری را مثل دوره MTCSE میکروتیک و دوره های امنیت اطلاعات موسساتی چون SANS ، EC-Council و... را بگذراند ، بدون شک هم درآمد بسیار خوب و هم سمت شغلی بهتری در حوزه امنیت شبکه به دست خواهد آورد. به زبان ساده تر ، این روزها در بیشتر موقعیت های شغلی شبکه در ایران و سایر کشورهای دنیا ، از تخصص میکروتیک و امنیت و کنترل ترافیک به عنوان یک گزینه بسیار موثر برای استخدام یاد می شود.

سایر دوره های استاد پوریا تعبدی :