آشنایی با کاملترین دوره آموزش MTCUME | دوره MTCUME صفر تا صد

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
5 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین دوره آموزش MTCUME میکروتیک با تدریس مدرس و مشاور رسمی شرکت میکروتیک (دکتر پوریا تعبدی) بصورت گام به گام | مقدماتی تا پیشرفته و بر اساس سرفصل های رسمی شرکت میکروتیک در وب سایت توسینسو تهیه و تدوین شده است. دوره آموزشی MTCUME که مخفف MikroTik Certified User Management Engineer است با محوریت آموزش مهارت های اولیه کار با ماژول PPP و هات اسپات میکروتیک طراحی شده است

سرفصل ها

و دوره MTCUME دریچه ورود شما به دنیای بزرگ Service Provider ای و مدیریت کاربران اینترنت می باشد. دوره MTCUME پایه و اساس تمام نرم افزارهای AAA اکانتینگ و سرویس های ارزش افزوده می باشد. این دوره میکروتیک به عنوان دوره آموزشی مکمل برای دوره MTCNA میکروتیک به حساب می آید و آموزش MTCUME که در حال مشاهده آن هستید شما را از یادگیری MTCUME از هر منبع دیگری بی نیاز می کند.

دوره آموزشی MTCUME میکروتیک چیست؟

در مسیر یادگیری Accounting و مدیریت کاربری میکروتیک | MikroTik بدون شک اولین و پایه ای ترین دوره آموزشی در دنیا به عنوان MTCUME یا MikroTik Certified User Management Engineer شناخته می شود. همانطور که از نام این دوره مشخص است ، شما در این دوره آموزشی میکروتیک بصورت حرفه ایی با مفاهیم Accounting, RADIUS, Hotspot, UserManager, VPN & PPPOE Server و بسیاری دیگر از نکات کاربردی در MikroTik | میکروتیک | مایکروتیک آشنا خواهید شد و در وهله اول با این دوره آموزشی میکروتیک، استرس و ترس شما از پیاده سازی Accounting و مدیریت کاربری در MikroTik تا حد زیادی ریخته می شود. دوره MTCUME میکروتیک یا MikroTik Certified User Management Engineer توسط کمپانی میکروتیک | MikroTik که سازنده تجهیزات MikroTik در دنیا میباشد، تدوین و در اختیار اساتید بین المللی این شرکت جهت تدریس به دانشجویان قرار گرفته است. دوره MTCUME بعنوان یک پیشنیاز برای کلیه دوره های تخصصی Authentication, Authorization and Accounting (AAA) تهیه شده است.

بد نیست بدانید در دنیا بصورت متوسط در هر هفته بیش از 50 دوره Boot-Camp رسمی MTCUME برگزار می شود و در پایان این بوت کمپ ها آزمونهای بین المللی توسط اساتید رسمی برگزار می شود و دانشجویان در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی (60)، موفق به دریافت مدرک بین المللی میکروتیک برای دوره MTCUME می شوند، این مدارک دارای 3 سال اعتبار میباشند و پس از آن افراد بایستی در کلاسهای بروزرسانی و بازآموزی که معمولا مدت زمان کوتاه تری نسبت به دوره اصلی دارند شرکت و مجددا پس از اخذ آزمون مدرک جدید خود را دریافت نمایند.

آزمون های بین المللی میکروتیک | MTCUME در کل دنیا و صرفا توسط اساتید رسمی میکروتیک قابل برگزاری میباشند، یعنی یک استاد ایرانی میتواند مثلا به اروپا سفر کند و یک دوره MTCUME و آزمونهای میکروتیک رو برگزار کند و مجددا به کشور محل سکونت خود بازگردد. متاسفانه در چند سال اخیر بواسطه تحریم های موجود اجازه برگزار آزمون در ایران از اساتید رسمی سلب شده، پس عملا امکان دریافت مدرک بین المللی میکروتیک در ایران فعلا وجود ندارد.

دوره آموزشی MTCUME میکروتیک توسینسو چه وجه تمایزی دارد؟

این دوره آموزشی MTCUME میکروتیک دقیقا طبق سر فصلهای رسمی دیپارتمان آموزش میکروتیک و براساس متدهای آموزش بین المللی MikroTik که به اساتید این دوره ها در بوت کمپ های آموزش اساتید میکروتیک (Train the Trainer) تدریس شده، ارائه گردیده. این دوره ها توسط مشاور و مدرس رسمی میکروتیک (مهندس پوریا تعبدی) بصورت کاملا عملی و سناریو محور به همراه مثال هایی جامع و کاربردی از دنیا واقعی و محیط Enterprise شبکه و بر پایه تجربیات چندین و چند ساله مدرس دوره در محیط های کاری واقعی تهیه و تدوین شده است و برای ساختن آن ماه ها زمان گذاشته شده است . به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید این دوره میکروتیک را تهیه کنید ، اما سایر نکاتی که این دوره آموزشی را متمایز می کند را بصورت تیتروار عنوان می کنیم :

  1. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
  2. شما فقط آموزش نمیبینید بلکه بیش از 17 سال تجربه مدرس در حوزه زیرساختهای کلان شبکه و فعالیت در پروایدرهای اینترنتی به عنوان مشاور و مدیر پشتیبانی را نیز بدست میاورید
  3. در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
  4. شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای شروع یادگیری میکروتیک نخواهید داشت ، حتی کلاس حضوری
  5. شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
  6. برای هر قسمت از ویدیوها چندین مقاله مکمل نوشته شده است که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید
  7. بعد از گذراندن دوره آموزشی MTCUME میکروتیک به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
  8. صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند وارد سازمان ها و شرکت های بزرگ شوند
  9. شما کلی از این دوره لذت می برید و ما به شما تضمین می دهیم که حوصله شما حین دوره سر نمی رود
  10. حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

اهمیت دوره آموزشی MTCUME میکروتیک چقدر است؟

واقعیتش تجهیزات میکروتیک | مایکروتیک | MikroTik  این روزها در همه جا پیدا میشه ، از شرکتهای بزرگ گرفته تا هتل ها و رستورانها و حتی منازل مسکونی و این یعنی یادگیری میکروتیک و آشنایی با پیکربندی میکروتیک یک الزام در حوزه فناوری اطلاعات است. هدف اصلی دوره آموزشی MTCUME میکروتیک  | MikroTik Certified User Management Engineer این است که شما دانش پایه ای و اولیه جهت شروع و پیکربندی اولیه ماژولهای PPP و User Manager , AAA و مدیریت کاربری تجهیزات MikroTik | میکروتیک را یاد بگیرید.

با ساختار این سیستم عامل روتری ارتباط بگیرید ، فلسفه وجودی آن را درک کنید ، بتوانید آن را روی ماشین های مجازی | VM نصب کنید ، استفاده کنید ، شخصی سازی کنید و ترس خود را از ورود یه یک دنیای حرفه ایی در حوزه سرویس های ارزش افزوده و مدیریت کاربری شبکه بریزید و در نهایت آماده تبدیل شدن به یک مهندس میکروتیک یا یک MikroTik Certified Network Engineer شوید.

بازار کار دوره آموزشی MTCUME میکروتیک چگونه است؟

دوره آموزش MTCUME میکروتیک | MikroTik Certified User Management Engineer به تنهایی برای ورود به بازار سرویسهای ارزش افزوده و اکانتینگ | Accounting شبکه شاید کافی نباشد اما قطعا پیش نیازی حیاتی برای ورود به دوره های پیشرفته تر که تقریبا این روزها در همه جای دنیا از جمله بازار کار ایران بسیار متقاضی دارد، می باشد. اما این رو هم بگم دوره آموزش MTCUME میکروتیک | MikroTik Certified User Management Engineer خود به تنهایی میتواند کل نیاز شما رو در پروژه های کوچک و متوسط | SOHO برآورده کند.

اما در اشل بزرگتر شما نیاز دارید علاوه بر MTCUME دانش نصب و پیکربندی نرم افزارهای اکانینگ | AAA حرفه ایی تری همچون IBSng و ... را نیز بلد باشید تا بدون شک هم درآمد بسیار خوب و هم سمت شغلی بهتری در این حوزه از شبکه به دست آورد. به زبان ساده تر ، این روزها در بیشتر موقعیت های شغلی شبکه در ایران و کشورهای دنیا ، از تخصص میکروتیک و AAA به عنوان یک گزینه بسیار موثر برای استخدام یاد می شود.

سایر دوره های استاد پوریا تعبدی :