بهترین دوره آموزش کالی لینوکس (PWK) صفر تا صد با 19 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
30 ساعت آموزش
امکان دانلود

 کاملترین پکیج دوره آموزش کالی لینوکس (دوره آموزش PWK ) فارسی  ( 30 ساعت آموزش کالی + 20 و فیلم آموزشی رایگان کالی لینوکس ) دوره آموزش کالی لینوکس یا دوره PWK مهندس محمدی است. این دوره PWK ( کالی لینوکس ) بصورت مقدماتی تا پیشرفته ، صفر تا صد و با استفاده از آخرین سرفصل های بین المللی دوره آموزشی PWK شرکت Offensive Security تهیه و تدوین شده است. شما پس از یادگیری دوره OSCP تبدیل به یک هکر یا کارشناس تست نفوذ حرفه ای با استفاده از ابزارهای موجود در کالی لینوکس می شوید و به ابزارهای هک ، تکنیک های هکینگ و نفوذ به شبکه های کامپیوتری مسلط می شوید .

سرفصل ها

تمامی قسمت های رایگان این دوره و سایر دوره های دیگر  و همچنین جدیدترین اخبار  و تحلیل های سایبری روز دنیا در کانال یوتیوب ، تلگرام ، لینکدین ، اینستا و ایکس (توییتر) ما به آدرس های زیر بارگزاری شده است. 

linkedin.com/in/amir-hossein-mohamadi-51081b231

https://www.youtube.com/@protect_cyber_sec

instagram.com/protect_cyber_sec

twitter.com/AmirHossein_sec

t.me/protect_cyber_secدوره آموزشی PWK (آموزش کالی لینوکس) چیست؟

دوره آموزشی کالی لینوکس حرفه ای (PWK) مخفف (PEN) Penetration Testing with Kali Linux دوره آموزشی است که توسط  کمپانی Offensive Security  یکی از مطرح ترین و معتبر ترین شرکت ها در حوزه امنیت در جهان  تنظیم و ارائه شده است. دوره PWK به افراد توانایی تست آسیب پذیری، نفوذ به شبکه و سرور را به صورت پیشرفته می دهد.جمع آوری اطلاعات به صورت دقیق، پیدا کردن اسیب پذیری ، کار کردن با Exploit های مختلف، ویرایش Exploitهای موجود ،کشف آسیب پذیری در برنامه های کاربردی، دور زدن فایروال و انتی ویروس از مطالب اصلی  این دوره می باشد.دوره PWK یکی از محبوب ترین ,  و حرفه ای ترین  دوره های آموزشی حوزه هک و امنیت در دنیا است . این دوره جزء دوره های عمومی امنیت محسوب می شود چرا که از تمامی حوزه های  امنیت شامل :

 • Web pentest یا تست نفوذ به وب
 • Network pentest یا تست نفوذ به شبکه
 • Writing Exploit یا نوشتن اکسپلویت
 • Bypass Firewall یا دور زدن فایروال
 • Bypass Antivirus یا دور زدن آنتی ویروس
 • Client side attacks یا حملات سمت کلاینت
 • Buffer overflow Exploit یا حملات سرریز بافر
 • Metasploit

به صورت پیشرفته و حرفه ای در این دوره بیان شده است . در این دوره افراد با متد ها  ، تکنیک ها ، ابزار ها ، چک لیست های امنیتی و انواع حملات  مختلف و پیشرفته آشنا می شوند . یکی از بزرگترین مزایای این دوره آشنایی با انواع Exploit ها ، تغییر و سفارشی کردن Exploit ها و Exploit نویسی می باشد.

دوره آموزشی PWK یا تست نفوذ با کالی لینوکس

در این دوره افراد با روش های ساخت ابزارهای مورد نیاز برای انواع تست نفوذ با استفاده از shell Script و Python آشنا خواهند شد. فارق التحصیلان این دوره توانایی بررسی وضعیت امنیت شبکه ها با سرویس ها و پروتکل های مختلف ، شناسایی ضعف ها و آسیب پذیری ها و امن سازی (Hardening) شبکه ها ، سرور ها و فایروال ها را پیدا خواهند نمود.

دوره آموزشی PWK تست نفوذ با کالی لینوکس

روشهای برگزاری دوره آموزش کالی لینوکس (PWK) در دنیا به چه شکل است؟

 دوره PWK ( آموزش کالی لینوکس )به صورت استاندارد در 3 زمان مختلف برگزار می شود .

 1. آموزش کامل دوره به صورت عملی با دسترسی 30 روزه به لابراتوار طراحی شده برای انجام انواع CTF های در نظر گرفته شده با مفاهیم ارائه شده در دوره .
 2. آموزش کامل دوره به صورت عملی با دسترسی 60 روزه به لابراتوار طراحی شده برای انجام انواع CTF های در نظر گرفته شده با مفاهیم ارائه شده در دوره .
 3. آموزش کامل دوره به صورت عملی با دسترسی 90 روزه به لابراتوار طراحی شده برای انجام انواع CTF های در نظر گرفته شده با مفاهیم ارائه شده در دوره .

دانشجویان می بایست 10 روز تا قبل از شروع دوره مراحل ثبت نام را انجام دهند. در حقیقت افراد برای انجام CTF های طراحی شده برای خود دوره و برای exam نهایی به یک شبکه VPN ایزوله شده متصل می شوند. مدت زمان برگزاری آزمون این دوره 24 ساعت و به صورت عملی می باشد.

که می بایست حتما بعد از آزمون که باید حداقل نمره 70 از 100 را دریافت کنند ، گزارش و Report تست و آزمون عملی را ارائه نمایند. کاربران می توانند اطلاعاتی در مورد LAB های این دوره در لینک https://help.offensive-security.com/hc/en-us بدست بیاورند. دانشجویان بعد از گذراندن موفق این دوره ، مدرک OSCP را دریافت می کنند.

دانشجویان پس از گذراندن این دوره توانایی شناسایی آسیب پذیری ها و اجرای حملات پیشرفته سایبری به صورت کنترل شده و مدیریت شده بر روی شبکه ها  و سرور های سازمان ها و شرکت ها را دارند . شرکت offensive security امکان برگزاری این دوره به صورت online با ویژگی ها زیر را نیز ارائه می دهد :

 1. ارائه 17 ساعت ویدیوی آموزشی
 2. ارائه 850 صفحه PDF آموزشی دوره
 3. دسترسی از طریق VPN به LAB 

در وب سایت offensive security مطلبی به عنوان Helpful OSCP Links شامل موارد زیر برای جهت ارائه کمک برای دانشجویان در امتحان این دوره ارائه شده است :

دوره آموزشی PWK کالی لینوکس

مزیت های دوره آموزشی PWK (آموزش کالی) توسینسو در چیست؟

 1. این دوره آموزشی PWK | OSCP دقیقا بر اساس سرفصل کتاب اصلی و آزمون بین المللی PWK تدریس شده است
 2. آموزشهای مقدماتی و ساده ( دستورات لینوکس و ... ) در قالب ویدیوهای رایگان آموزش داده شده اند
 3. حتی پیشنیازهای آموزشی دوره شامل کار کردن با کدهای پایتون | Python و پرل | Perl آموزش داده شده است
 4. روشهای آماده سازی CTF ها و طراحی لابراتوار آموزشی تست نفوذ آموزش داده شده است
 5. دانشجو با دیدن این دوره نیازی به لابراتوارهای شرکت Offensive Security نخواهد داشت
 6. روش راه اندازی سناریو و لابراتوار PWK در هر قسمت دوره PWK  آموزش داده می شود
 7. مطالب بصورت جامع و کامل تدریس شده اند و شما نیاز به منبع دیگری نخواهید داشت ( مگر مطالعه بیشتر )
 8. آموزشهای تست نفوذ دقیق ، کامل و جامع و در حد دوره بین المللی PWK  خواهد بود
 9. با یادگیری این دوره آموزشی شما دیگر نیاز به شرکت در هیچ دوره آموزشی دیگری نخواهید داشت
 10. مدرس در حین دوره PWK از دوره و دانشجو پشتیبانی دارد و آنها را راهنمایی و مشاوره می دهد
 11. دوره های مشابه آموزش لینوکس با کیفیت پایینتر در سایر موسسات با هزینه های حداقل 3 برابری برگزار می شوند.