بهترین دوره آموزش هک وب سایت (SANS542) صفر تا صد + 6 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
39 ساعت آموزش
امکان دانلود

کاملترین دوره آموزش هک وب سایت ( وب هکینگ یا SANS 542 ) تست نفوذ وب سایت با ارائه مدرک و بصورت مقدماتی تا پیشرفته در قالب 121 فیلم آموزش هک وب سایت و نفوذ به وب | بر اساس استاندارد بین المللی و سیلابس رسمی انیستیتو SANS Security توسط مهندس محمدی تهیه و تدوین شده است.دوره آموزش هک وب سایت و نفوذ به وب ( تست نفوذ به اپلیکیشن های وب ) یک دوره آموزش تست نفوذ وب فوق حرفه ای است بصورت گام به گام از شما یک کارشناس تست نفوذ وب می سازد. این دوره آموزشی Web Hacking بصورت کاملا عملی و حرفه ای در قالب لابراتوارهای تخصصی به شما توانایی هک و نفوذ به وب سایت ها و ارائه گزارش های تخصصی تست نفوذ را می دهد.

سرفصل ها

دوره آموزشی هک وب | SANS SEC542 چیست؟

دوره sans 542 | دوره GWAP (GIAC Web Application Penetration Tester) یا دوره Web hacking | وب هکینگ | Web Pentest کامل ترین دوره تست نفوذ وب (Web Application Pentest) می باشد . این دوره متعلق به کمپانی SANS بوده و در این دوره انواع حملات و آسیب پذیری های وب به صورت مقدماتی تا حرفه ای  به صورت عملی (Labs) آموزش داده خواهد شد .

دوره sans 542 (GWAPT) به افراد و دانشجویان این توانایی را خواهد داد که پس از گذراندن این دوره به صورت عملی و براساس Lab های طراحی شده ، انواع  معماری و ساختار وب ،آسیب پذیری های وب سایت ها و Web Apllication ها را شناسایی و تحلیل نموده ، هچینین در این دوره افراد توانایی Exploit کردن و اکسپلویت نویسی آسیب پذیری های تحت وب  به زبان هابی javaScript , Python و php را خواهد داشت .

این دوره جزء دوره های تخصصی حوزه امنیت محسوب می شود و به صورت کاملا حرفه ای برای افرادی که قصد شرکت در پروژه های تست نفوذ وب و سامانه ها و Application های وب را دارند بسیار مناسب می باشد . حتی برنامه نویسان تحت وب می توانند از این دوره برای کد نویسی امن و Secure استفاده نمایند.

روشهای برگزاری دوره آموزشی sans 542 (GWAPT) در دنیا به چه شکل است؟

این دوره نیز مشابه سایر دوره های شرکت SANS به 3 صورت کلی حضوری (In Person) و آنلاین (Online)  و OnDemand برگزار می شود . که برای شرکت و ثبت نام در این دوره و آزمون آن می بایست کاربران ایتدا در وب سایت sans به آدرس SANS.org ثبت نام نمایند و در شکل زیر نمونه ای از این فرم ثبت نام مشاهده می شود :

دوره Inperson  به صورت حضوری بوده و در نقاط مختلف جهان امکان برگزاری دارد که location های برگزار کننده این نوع در وب سایت sans اعلام شده است. دوره online به صورت غیرحضوری و به صورت آنلاین برگزار می شود .و این نوع برگزاری دوره از یک هفته تا چند هفته طول می کشد . نوع OnDemand به این صورت هست که دانشجویان در طی چند ماه به صورت آنلاین به اسناد ، و Document ها و لابراتوار و سایر سرویس های دیگر برای امورش دسترسی پیدا می نمایند.

پیشنهاد می کنم مقاله چگونه هکر شویم را در این لینک مطالعه کنید

دوره sans 542 مانند سایر دوره های sans به صورت روزانه و دقیق و زمانبندی تعیین شده در 6 روز برگزار می گردد و برنامه اموزشی و سرفصل های  (36 CPEs ) قابل ارائه در 6 روز به صورت دقیق و با ذکر عنوان هر فصل در روز مشخص شده  بیان می شود. همچنین مکان و زمان برگزاری این دوره در خود وب سایت sans.org قابل مشاهده می باشد .یکی دیگر نکات مهم این دوره داشتن لب تاپ با کانفیگ مشخص شده می باشد که در خود وب سایت و در قسمت نیازمندی های دوره می باشد چرا که با توجه به این که این دوره عملی بوده و بر اساس لابراتورا می باشد  و در هر روز برگزاری دوره تمرین هایی به دانشجویان واگزار می گردد لذا دانشجویان می بایست لب تاپ با config مشخص شده را داشته باشند .در شکل زیر config لب تاپ مورد نیاز برای این دوره مشخص شده است .

CPU: 64-bit Intel i5/i7 2.0+ GHz processor
BIOS: Enabled "Intel-VT"
USB: 3.0 Type-A Port
RAM: 8GB RAM (4GB min)
Hard Drive Free Space: 30 GB Free Space
Host Operating System: Latest version of Windows 10, macOS 10.15.x or later,
or Linux that also can install and run VMware virtualization products described below.
Note: Apple systems using the M1 processor cannot perform the necessary virtualization at this time and cannot be used for this course.

مزیت های دوره آموزشی SANS 542 (GWAPT)  توسینسو در چیست؟

  1. دوره sans 542 وب سایت توسینسو دقیقا بر اساس سرفصل کتاب اصلی این دوره تدریس شده است .
  2. ابتدایی ترین مفاهیم وب حتی بیشتر از مطالب کتاب اصلی جهت درک بیشتر و حرفه ای تر حملات وب بیان شده است .
  3. آمورش کامل  نصب و ایجاد لابراتور های آسیب پذیر تحت وب لازم برای دوره sans 542 در این دوره بیان شده است.
  4. آموزش کامل و دقیق همه مطالب و عدم نیاز به کتاب ها و دوره های مشابه .
  5. آماده سازی کامل دانشجویان برای دریافت و قبول پروژه های تست نفوذ انواع وب سایت ، Web application و سامانه های تحت وب.
  6. دوره های مشابه با کیفیت پایینتر در سایر موسسات با هزینه های حداقل 3 برابری برگزار می شوند
  7. ارائه لابراتورا های به روز  و عدم نیاز به دسترسی به لابراتور های وب سایت sans
  8. پشتیبانی فوق العاده و منظم استاد در خصوص راه اندازی و حل تمرین های مشخص شده در دوره .سوالات متداول دوره آموزش هک وب سایت و تست نفوذ وب

دوره آموزشی sans 542(GWAPT)  | تست نفوذ وب چیست ؟

دوره sans 542 (GIAC Web Application Penetration Tester) یا دوره Web hacking کامل ترین دوره تست نفوذ وب (Web Application Pentest) می باشد . این دوره متعلق به کمپانی SANS بوده و در این دوره انواع حملات و آسیب پذیری های وب به صورت مقدماتی تا حرفه ای  به صورت عملی (Labs) آموزش داده خواهد شد . دوره sans 542 (GWAPT) به افراد و دانشجویان این توانایی را خواهد داد که پس از گذراندن این دوره به صورت عملی و براساس Lab های طراحی شده ، انواع  معماری و ساختار وب ،آسیب پذیری های وب سایت ها و Web Apllication ها را شناسایی و تحلیل نموده ، هچینین در این دوره افراد توانایی Exploit کردن و اکسپلویت نویسی آسیب پذیری های تحت وب  به زبان هابیjavaScript , Python و php را خواهند داشت . این دوره جزء دوره های تخصصی حوزه امنیت محسوب می شود و به صورت کاملا حرفه ای برای افرادی که قصد شرکت در پروژه های تست نفوذ وب و سامانه ها و Application های وب را دارند بسیار مناسب می باشد . حتی برنامه نویسان تحت وب می توانند از این دوره برای کد نویسی امن و Secure استفاده نمایند.

آیا دوره sans 542 (GWAPT) دارای پیشنیاز می باشد ؟

این دوره دارای پیشنیاز های دوره های network + , Security+ , CEH و کامند های مهم لینوکس می باشد .

آیا با گذراندن این دوره می توانم در بازار امنیت شروع به فعالیت کنم ؟

بله شما با گذراندن همین دوره می توانید به عنوان مشاور امنیت وب سایت ها و وب سرور ها ، تست نفوذگر برای شناسایی آسیب پذیری های تحت وب بر روی وب سایت ها و WebApplication ها ، پروژه قبول نمایید .

آیا برای این دوره تنها دوره Security + به عنوان پیشنیاز کافی می باشد ؟

در صورت تسلط کافی بر روی دوره Security+ و Netwotk+ می توانید بدون اینکه دوره CEH را پشت سر بگذارید یادگیری این دوره را شروع نمایید . اما پیشنهاد می گردد که دوره CEH نیز حتما پشت سر بگذارید چرا که در دوره CEH مفاهیم اساسی امنیت وب بیان می شود و کمک بزرگی در هر چه بهتر و کاملتر فرا گرفتن دوره sans 542 خواهد داشت .

دوره sans 542 جزء چه دسته ای از دوره های امنیت محسوب می شود ؟

دوره sans 542 یا همان دوره Web Application Pentest جزء دوره های تخصصی در حوزه امنیت محسوب می شود این در حالی است که دوره های CEH و PWK جزء دوره های عمومی می باشند .

آیا دوره sans 542 مدرک بین اللملی دارد ؟

بله این دوره هم مشابه سایر دوره های امنیت دارای Exam بین اللملی می باشد . که شما می توانید با ثبت نام در وب سایت sans.org در امتحانات این دوره شرکت نموده و در صورت قبولی مدرک بین اللملی دریافت نمایید .

آیا برای یادگیری این دوره حتما باید لینوکس را کامل اموزش دیده باشیم ؟

یکی دیگر از نیازمندی های این دوره آشنایی و توانایی کار کردن با یکسری از کامند ها و مفاهیم لینوکس می باشد که در صورت نیاز این موراد در خود دوره بیان شده است .