حسین احمدی
بنیانگذار توسینسو و برنامه نویس و توسعه دهنده ارشد وب

Bootstrap Snippet Pack ابزاری برای بالا بردن سرعت کدنویسی در VS

به نظر من، هر چیزی که سرعت کد نویسی شما رو بالاتر ببره نسبت به هر چیز دیگه ای اولویت داره، به همین دلیل برای دومین افزونه نیز یک Snippet Pack رو برای شما انتخاب کردم! اگر از کتابخانه Bootstrap برای طراحی صفحاتتون استفاده می کنید شدیداً افزونه Bootstrap Snippet Pack رو به شما توصیه می کنم، افزونه ای با ده ها Snippet آماده که کار شما رو خیلی راحت تر و سرعتتون رو خیلی بیشتر می کنه، برای دانلود این افزونه میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران
افزونه های پر کاربرد از سایت Visual Studio Gallery :: شماره دو - Bootstrap Snippet Pack
اما چجوری باید از این افزونه استفاده کرد، کد زیر خیلی براتون آشناست:

 

تعریف یک Form Group ساده در Bootstrap که نیاز به نوشتن این همه کد داره! اما بعد از نصب افزونه بالا کافیه در صفحه کد، عبارت bs-form-group رو بنویسید و کلید tab رو بزنید تا کل عبارت بالا به صورت خودکار براتون درج بشه و بعد قدم به قدم اقدام به اصلاح قسمت های مورد نظرتون کنید. تعداد snippet های این افزونه خیلی زیاده که می تونید از قسمت Tools->Snippet Manager لیست کل Snippet های این افزونه رو مشاهده کنید. امیدوارم که این افزونه رو دانلود کنید و از استفاده اون لذت ببرید. ITPRO باشید و به دیگران هم توصیه کنید که ITPRO باشند.

نویسنده: حسین احمدی
منبع: انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران


حسین احمدی
حسین احمدی

بنیانگذار توسینسو و برنامه نویس و توسعه دهنده ارشد وب

حسین احمدی ، بنیانگذار TOSINSO ، توسعه دهنده وب و برنامه نویس ، بیش از 12 سال سابقه فعالیت حرفه ای در سطح کلان ، مشاور ، مدیر پروژه و مدرس نهادهای مالی و اعتباری ، تخصص در پلتفرم دات نت و زبان سی شارپ ، طراحی و توسعه وب ، امنیت نرم افزار ، تحلیل سیستم های اطلاعاتی و داده کاوی ...

نظرات