محمد نصیری
هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و عاشق طبیعت

نرم افزار ساخت Regex یا Regular Expressions گرافیکی

آشنایی با Regex ها یا همان Regular Expressions ها برای برنامه نویس ها بسیار مهم است. اینکه شما به عنوان یک برنامه نویس بتوانید از Regex ها درک داشته باشید در مدیریت کردن فایل های متنی ، بانک های اطلاعاتی ، تهیه گزارش های مهم و بسیاری دیگر از موارد در برنامه نویسی ، اهمیت بسیار زیادی دارد. اما نوشتن Regex ها هم چندان آسان نیست . امروز می خواهیم به شما برنامه ای را معرفی کنیم که شما را قادر می سازد که بتوانید بصورت گرافیکی Regular Expressions بسازید.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

نرم افزار ساخت Regular Expressions یا Regex

ابزار Expresso  یک ابزار کاملا گرافیکی یا در واقع یک ویرایشگر کاملا گرافیکی است که بصورت ویژه برای مصارف آموزشی طراحی و تولید شده است اما امکان استفاده از آن در مباحث برنامه نویسی و طراحی وب و حتی ساخت Regex های کاربردی هم وجود دارد. این ابزار با زبان دات نت نوشته شده است و شما براحتی می توانید سخت ترین Regex ها را با آن ایجاد کنید. شما می توانید این ابزار را از این لینک بصورت رایگان دانلود کنید.


محمد نصیری
محمد نصیری

هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و عاشق طبیعت

محمد نصیری در اینستاگرام با اکانت IranCySec هستم ، هکر کلاه سفید و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 50 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر پروژه ، مدرس دوره های تخصصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر فقط به عنوان بازرس و ممیز امنیت اطلاعات فعالیت می کنم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات