دوره آموزشی CCNP Routing | آموزش مسیریابی در روترهای سیسکو

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
6 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزشی CCNP روتینگ مهندس حیدری یک دوره آموزشی سیسکو سطح حرفه ای است که در قالب 17 فیلم آموزشی به شما مسیریابی در روترهای سیسکو را به خوبی آموزش می دهد. این دوره ویژه دوستانی است که علاقه مند به ورود حرفه ای تر به دنیای مسیریابی سیسکو هستند. این دوره برای دانشجویانی توصیه می شود که دوره CCNA Routing Switching را به خوبی یاد گرفته اند.

سرفصل ها

با آموزش دوره CCNP Route در خدمتتون هستم. تمامی مواردی که در این دوره باهم یاد خواهیم گرفت طبق سرفصل های دوره CCNP Routing & Switching شرکت سیسکو با کد 101-300 هست و امیدوارم بتونم با قدرت و انرژی زیاد این دوره رو به اتمام برسونیم ، بجز مباحث مربوط به CCNP Route بحث پروتوکل MPLS از دوره CCIE R&S نیز در این دوره تدریس خواهد شد.

شرکت Cisco شرکتی آمریکایی و تولید کننده سخت افزار شبکه است که ار نظر بنده این شرکت ابر قدرت جهان در عرصه شبکه است از سال 1984 که لن بزاک و سندی لرنر شرکت سیسکو را تاسیس کردند چنان با قدرت این شرکت را رو به جلو هدایت کردند که کار به جایی رسید که Backbone اینترنت بر روی تجهیزات سیسکو قرارگرفت که این خود گواه بر قدرت این تجهیزات دارد.شرکت سیسکو برای تعلیم افراد برای پیاده سازی و و نگهداری از شبکه های کامپیوتری با تجهیزات تولید خودش اقدام به تاسیس مراکز آموزشی در 150 کشور جهان نمود و به متخصصین در زمینه های مختلف مدارکی ارائه نمود .

هرم دوره های شرکت سیسکو :

وب سایت توسینسو

دوره هی شرکت سیسکو و پیشنیاز های ورود به هر دوره :

وب سایت توسینسو

سرفصل های این دوره :

وب سایت توسینسو