امیر حسین اردلان
مدرس دوره های گرافیکی ( بیشتر گرافیک سه بعدی )

اولین دوره تری دی مکس کدام است؟ 3Ds MAX را از کجا شروع کنم

اولین دوره تری دی مکس کدام است ؟ تری دی مکس را چگونه یاد بگیرم و 3Ds MAX را از کجا شروع کنم ؟ آموزش تری دی مکس از ابتدا اولین دوره از تری دی مکس ، باید بتواند روابط بین شما و نرم افزار را درست و به راه و روش مناسب هدایت کند. برای ارتباط بهتر با این برنامه گرافیکی 3 بعدی اولین دوره ای که به شما عزیزان پیشنهاد می شود ؛ دوره تری دی مکس مدلینگ هست. 

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

چرا دوره مدلینگ و مدلینگ چست ؟

مدلینگ یعنی ساخت در تری دی مکس. ساخت وسایل و اشیاء باعث می شود تا کار با تری دی مکس را بهتر یاد بگیرید. اگر اول از دوره نورپردازی یا . . . شروع کنید ؛ با این نرم افزار سنگین به خوبی ارتباط نگرفته و به آن علاقه مند نمی شوید. مدلینگ باعث می شود تا کار با ویو پورت یا نمای دید و محور ها و نمای دوبعد و مفاهیم و مباحث را بهتر یاد بگیرید. در واقع اگر شما وسیله ای را در تری دی مکس مدل نکرده باشید .

نمی توانید روی آن نور پردازی قرار دهید یا استخوان بندی کنید و این باعث می شود تا در پروژه ها تجربه کسب نکنید و در بخش ساختن برای کارهایی مثل یادگیری نور پردازی و . . .  وابسته به دیگران باشید. پس برای ارتباط بهتر با برنامه ، دوره اول ، دوره تری دی مکس مدلینگ پیشنهاد می شود .

اولین دوره تری دی مکس کدام است؟ 3Ds MAX را از کجا شروع کنم

یکی از بهترین دوره های تری دی مکس که از ابتدا شروع کرده و ارتباط خوبی با برنامه گرفته و جزوه و فایل تمرین هم دارد در اینجا قرار دارد. برای گذراندن دوره اول تری دی مکس یعنی مدلینگ ، به این دوره مراجعه کنید. اگر سوالی هم داشتید ، در خدمتیم.

دوره بعدی بسته به کاری که می خواهید در تری دی مکس بکنید بسنگی دارد . اگر می خواهید انیمیشن بسازید باید دوره ریگ بندی و انیمیشن را بگذرانید و اگر می خواهید برای معماری و ساخت خانه یادگیری را ادامه دهید می توانید به دوره ویری بروید و آنرا تهیه کنید .

2- دوره استخوان بندی در تری دی مکس 

بعد از دوره مدلسازی در تری دی مکس وقت آن می رسد که اشکال خود را حرکت دهید . شما نمی توانید کاراکتر خشک خود را به حرکت دربیاورید مگر آنکه استخوان بندی آنرا قبلا کار کرده باشید . دوره ریگ بندی یا همان استخوان بندی در تری دی مکس به شما این امکان را می دهد تا کاراکتر یا . . . خود را به حرکت دربیاورید .

3- آموزش پلاگین ویری در تری دی مکس 

بعد از ساخت کاراکتر و . . . .قت آن رسیده که نورپردازی کنید و به بهترین نحو ممکن کار خود را به اتمام برسانید . یا اینکه یک خانه ساخته اید و نورپردازی و رندر آن مانده و باید خیلی زیبا و با دقت کار پیش برود .

4- دوره انیمیشن در تری دی مکس 

بعد از استخوان بندی کاراکتر یا دیگر اشکال تان در تری دی مکس وقت آن رسیده که حرکت آن را تبدیل به انیمیشن کنید و رندر بگیرید . مبانی انیمیشن خیلی مهم هست و مدرس آن باید بتواند به صورت آنلاین کامل کامل انیمیشن را بدون کم و کسری برای شما بگوید و شما یاد بگیرید . 

تماشای دوره جامع مدلینگ ، ریگینگ ، انیمیشن و پلاگین ویری در تری دی مکس 

اگر سوالی بود حتما بگویید . با تشکر از صبر برای مطالعه این مطلب .


امیر حسین اردلان
امیر حسین اردلان

مدرس دوره های گرافیکی ( بیشتر گرافیک سه بعدی )

امیر حسین اردلان هستم . عاشق طبیعت . مسلط به تری دی مکس . یونیتی برای ساخت بازی و برنامه نویسی سی شارپ . افکتور سه بعدی . اندکی زیبراش بلدم و خیلی برنامه های کامپیوتری دیگر و پیشرو در نرم افزار های گرافیکی بروز و روش کار با انها آدرس کانال در ایتا: https://eitaa.com/Ardalan_CG

نظرات