امیر حسین اردلان
مدرس دوره های گرافیکی ( بیشتر گرافیک سه بعدی )

کدام دوره بازی سازی با یونیتی Unity را تهیه کنم ؟

کدام دوره ساخت بازی به زبان فارسی ، بازی سازی با یونیتی Unity را تهیه کنم و بخرم و تماشا کنم که هم جامع باشه و هم جدید و رایگان و همراه PDF باشه پک و پکیج کاملی باشد و در ضمن ، درآمد دلاری هم داشته باشه ؟!

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

یعنی میشه با یونیتی درآمد دلاری و درآمد مطلوبی کسب کرد ؟ بستگی به این دارد که شما آموزش را از کجا خریداری کنید . عموما یک آموزش کامل ، رایگان همراه با PDF که یک پک کامل باشد به زبان فارسی هم باشد ، باید قابلیت های زیر را داشته باشد : 

کدام دوره بازی سازی با یونیتی Unity را تهیه کنم ؟

آیا بعد از دیدن دوره ، می توانیم برای خود بازی بسازیم یا خیر ؟ 

بازی سازی در چند مطلب در سطح جهان مورد بررسی است . اول ، ساخت بازی به صورت مستقل . خیلی از بازی سازان موفق در جهان ، بازی های خود را به صورت مستقل و فقط با یونیتی می سازند که هر ساله تعدادی از آنها در جهان معرفی می شوند . عموما این افراد ، بازی های پلی استیشن یا برای پلتفرم ایک باکس می سازند . البته این دور مورد هم در دوره ما مورد بررسی قرار گرفته است . 


کاملترین و جامع ترین آموزش یونیتی ، فقط با روزی 4 هزار تومان ، یونیتی را یاد بگیرید . 


ساخت بازی برای شرکت های خارجی و دریافت دستمزد به صورت دلاری یا ارز دیجیتالی : در این مورد ، بازی ساز با یک شرکت خارجی کار می کند و هر هفته ، مقداری کد و افکت یا . . . را برایش آماده می کند و درآمد بسیار خوبی هم دارد ! درآمد یک یونیتی کار در داخل کشور را مشاهده کنید : 

کدام دوره بازی سازی با یونیتی Unity را تهیه کنم ؟

یک دوره یونیتی جامع و خوب ، باید دارای کدام ویژگی ها باشد ؟ 

یکی از سوال هایی که بسیار پرسیده می شود ، این است که برای ساخت بازی غیر از یونیتی ، باید چه چیز هایی بلد باشم ؟ و اصلا یک دوره جامع ، غیر از خود یونیتی باید چه چیز هایی را یاد دهد ؟

در جواب می گوییم : یک دوره جامع یونیتی ، ابتدا باید چند ساعت آموزش رایگان بدهد و سپس ، آموزش برنامه نویسی ، تری دی مکس ، ادوبی سابستنس سه بعدی ، ساخت انیمیشن سه بعدی و دو بعدی ، آموزش ساخت بازی با دسته برای پلتفرم های پلی استیشن یا ایکس باکس ، پخش فیلم و ویدیو در یونیتی ، آموزش کار با UI و AI در یونیتی و . . . که اینها همگی در دوره ما قرار دارد ! نیاز به خرید تمام آموزش نیست ! فقط با روزی 4 هزار تومان ، می توانید دوره را تماشا کنید ! 

آیا یونیتی بازار کار و آینده دارد ؟

بله ! صد در صد بله ! در تمام کشور ها از جمله ایران ، بازی سازی یک شغل بسیار آینده دار و پردرآمد است ! شما می توانید کلیک کردن بر روی لینک زیر ، سوالات بیشری را درباره یونیتی به همراه پاسخ های آنها ببینید . هم به صورت متن قرار دارد و هم به صورت نوشته و متون که می توانتد قبل از شروع یونیتی ، بسیار مفید و راهنمایی کننده باشد . 

آموزش یونیتی به سبک بهترین دانشگاه های فرانسه 


امیر حسین اردلان
امیر حسین اردلان

مدرس دوره های گرافیکی ( بیشتر گرافیک سه بعدی )

امیر حسین اردلان هستم . عاشق طبیعت . مسلط به تری دی مکس . یونیتی برای ساخت بازی و برنامه نویسی سی شارپ . افکتور سه بعدی . اندکی زیبراش بلدم و خیلی برنامه های کامپیوتری دیگر و پیشرو در نرم افزار های گرافیکی بروز و روش کار با انها آدرس کانال در ایتا: https://eitaa.com/Ardalan_CG

نظرات