محمد نصیری
بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه خاکستری ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

برنامه نویسی به 60 زبان دنیا با یک IDE یکپارچه و آنلاین !

اگر می خواهید یک IDE یکپارچه داشته باشید که در آن هر نوع کد و هر نوع زبان برنامه نویسی را تجربه کنید. قطعا به شما استفاده کردن از وب سایت IDEone را توصیه می کنم. وب سایت IDEone یک کامپایلر آنلاین و ابزار دیباگ در برنامه نویسی است که به شما امکان کامپایل کردن سورس کدها و اجرای آنها بصورت آنلاین را می دهد. این وب سایت از بیش از 60 زبان برنامه نویسی پشتیبانی می کند.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

برنامه نویسی آنلاین در IDE آنلاین
استفاده کردن از IDEone بسیار ساده است ، شما زبان مورد نظرتان را بصورت آنلاین انتخاب می کنید و سریعا شروع به کد نویسی به زبان مورد نظرتان می کنید ! به همین راحتی !! اگر در برنامه نویسی با این محیط مشکلی داشتید حتما به قسمت سوالات متداول یا FAQ وب سایت مراجعه کنید. وب سایت IDEone از تکنولوژی به نام SPhere Engine برای اجرای کدهای شما بصورت آنلاین استفاده می کند. برای لذت بردن از این وب سایت در این لینک کلیک کنید.


محمد نصیری
محمد نصیری

بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه خاکستری ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

محمد نصیری هستم ، هکر قانونمند و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 50 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر پروژه ، مدرس دوره های تخصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر در ایران دیگه رسما فعالیتی غیر از مشاوره انجام نمیدم و مقیم کشور ترکیه هستم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات