بهترین دوره آموزش تست نفوذ شبکه صفر تا صد + 18 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین و قویترین دوره آموزش SANS 560 یا تست نفوذ شبکه | دوره آموزشی SANS SEC560 | بیش از 25 ساعت فیلم آموزش SANS 560 | آموزش تست نفوذ تخصصی شبکه | گام به گام | سناریو محور و کارگاهی | دارای پشتیبانی و حمایت مدرس دوره SANS با محوریت حرفه ای شدن در هک و نفوذ به سیستم عامل ها و زیرساخت های شبکه ، توسط مهندس تنگسیری بر اساس آخرین استانداردها و سرفصل های بین المللی موسسه SANS Security تهیه ، تدوین و آموزش داده شده است. با یادگیری این دوره آموزشی SANS 560 ( Network Penetration Testing and Ethical Hacking ) شما از هرگونه آموزش و دوره SANS و آموزش هک و نفوذ به شبکه بی نیاز خواهید شد و پس از یادگیری درست تست نفوذ شبکه در دوره SANS 560 می توانید وارد پروژه های تست نفوذ سنجی شبکه شوید.

دوره آموزشی SANS 560 | دوره آموزش SANS SEC560

موسسه SANS چیست؟ معرفی انیستیتو SANS | سنر آمریکا

موسسه SANS یکی از موسسات غیر دولتی واقع در آمریکا میباشد که یکی از موسسات پرنفوذ در حوزه ارائه دوره های متنوع در حوزه امنیت میباشد که مدارک و دوره های آن جزوه معتبرین و پردرخواست ترین دوره ها توسط سازمان ها و افراد فعال در این حوزه میباشد. زیرا دانشجویان این دوره ها تسلط کامل و جامعی بر روی مباحث مرتبط به آن دوره پیدا میکنند و توانایی شروع فعالیت خود را خواهند داشت. نام SANS تشکل شده از کلمات SysAdmin ,Audit ,Network And Security میباشد که میتوان متوجه این موضوع شد که موسسه SANS در همه مباحث مرتبط به امنیت دخیل است.

ُُدوره آموزشی سنز | دوره آموزشی SANS SEC 560 | آموزش سنز سکیوریتی

دوره آموزش SANS SEC 560 | تست نفوذ شبکه چیست؟

شما به عنوان یک متخصص در حوزه امنیت سایبری یا شخصی که قصد دارد حوزه تخصصی خودش را در حوزه های متنوع تست نفوذ مشخص کند موظف هستید موظف هستید که توانایی کشف آسیب پذیری ها و پیاده سازی تکنیک های حملات را به صورت کامل بلد باشید زیرا به سبب این موضوع شما با تسلط بر روی این تکنیک ها توانایی کاهش دادن خطرات را برای سازمان مورد نظرتان را دارید.

دوره آموزشی SANS | آموزش SANS SEC 560 | دوره آموزشی هک و تست نفوذ

دوره تست نفوذ شبکه | SANS SEC560 شمارا کاملا مجهز به دانش تست نفوذ شبکه میکند و از پایه تا پیشرفته مسیر ورود شما به مباحث تست نفوذ در حوزه شبکه (Network) میباشد.این دوره یهنی دوره تست نفوذ شبکه پیشرفته که براساس سرفصل های دوره آموزشی SANS 560 میباشد با پوشش دادن ابزار ها و تکنیک ها و حملات متنوع در زیرساخت و شبکه یک سازمان به شما به صورت گام به گام مراحل تست نفوذ و کشف آسیب پذیری را آموزش میدهد.

شما در این دوره آموزشی به صورت گام به گام چگونگی حمله و تست نفوذ به زیرساخت یک سازمان را فرا میگیرید و از این دانش میتوانید برای کشف آسیب پذیری و دریافت پروژه های تست نفوذ استفاده کنید و یا همچین میتوانید آن را برای حوزه های دیگر در امنیت درنظر بگیرید و مفاهیم آن را در دیگر حوزه ها مانند مرکز عمليات امنیت یا همان Security Operation Center ( SoC ) بکارگیری کنید.

این یک دوره آموزش SANS 560 مقدماتی تا پیشرفته است

با اینکه اساسا دوره های آموزشی موسسه SANS Security بصورت دانش عمیق یا Deep Knowledge در دنیا مطرح هستند اما در این دوره آموزشی SANS SEC560 به صورت مقدماتی تا پیشرفته طراحی و تدریس شده است. در دوره SANS ای که در آن هستید از بررسی مفاهیم بصورت تئوری و مفهومی شروع به یادگیری می کنیم و با انجام دادن لابراتوارها و کارگاه های عملی کار را پیش می بریم . به همین دلیل شما اگر پیش زمینه خیلی زیادی هم در زمینه هک و نفوذ نداشته باشید و صرفا پیشنیازهای یادگیری این دوره SANS را داشته باشید ، می توانید براحتی از محتوای دوره نهایت استفاده را ببرید و تبدیل به یک کارشناس تست نفوذ شبکه حرفه ای شوید.

این یک دوره آموزش SANS SEC 560 کاربردی و پروژه محور است

کلیه آموزشهای دوره آموزشی SANS SEC 560 | Network Penetration Testing and Ethical Hacking بصورت کاملا عملی و پروژه محور انجام می شوند و در قالب انجام شدن یک سناریوی دنیای واقعی نفوذ طراحی و تدوین شده اند. مثالها و حملات هکری که در این دوره SANS انجام می شود همگی عینا امکان انجام شدن در محیط های واقعی شبکه را در صورت رعایت نکردن پارامترهای امنیتی دارند. در این دوره آموزش SANS SEC 560 شما آماده ورود به بازار کار تست نفوذ در حوزه شبکه خواهید شد.

آموزش SANS 560 | دوره آموزشی SANS SEC 560 | دوره آموزشی هک شبکه

وجه تمایز این دوره آموزش SANS SEC 560 در چیست؟

  1. کیفیت بالا : آموزشها گام به گام ، تئوری و عملی و کارگاهی ارائه می شوند
  2. جامع بودن : نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگری برای یادگیری تست نفوذ شبکه نخواهید داشت
  3. پشتیبانی حرفه ای : آقای مهندس تنگسیری در تمام مراحل یادگیری دوره در کنار شماست
  4. دسترسی مادام العمر : هیچ محدودیت زمانی برای استفاده از ویدیوها ندارید | آنلاین یا دانلود شده ببینید
  5. استفاده در همه جا : ویدیوها در PC ، گوشی ، تبلت و حتی تلوزیون قابل اجرا هستند
  6. تایید کیفیت : کیفیت صدا ، تصویر و بیان این آموزش توسط واحد کنترل کیفیت توسینسو تایید شده است
  7. دریافت گواهینامه : بعد از گذراندن دوره ، به شما گواهینامه حضور در دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود
  8. منابع مکمل : مقالات ، سوالات ، پادکست ها و ویدیوهای مکمل در جزیره هک و امنیت اطلاعات برای تکمیل دوره وجود دارد
  9. آرامش انتخاب : یک سوم | 30 درصد از دوره SANS 560 کاملا رایگان است | اول ببینید و بعد انتخاب کنید
  10. خرید اقساطی : امکان خرید قسمت به قسمت دوره و ارزیابی کیفیت و پرداخت هزینه وجود دارد
  11. فایل های پشتیبان : کلیه فایل های پروژه ها بصورت ضمیمه برای شما در دوره قرار گرفته است

بازار کار دوره آموزشی SANS SEC 560 در ایران و دنیا چگونه است؟

دوره آموزشی SANS 560 یا Network Penetration Testing and Ethical Hacking که به تست نفوذ شبکه هم معروف است به تنهایی عنوانی نیست که با آن بتوان کار پیدا کرد بلکه یک تخصص مکمل برای عنوان شغلی است که سازمان ها و شرکت های بزرگ بیشتر به دنبال آن هستند یعنی کارشناس تست نفوذ سنجی شبکه ، شما بعد از یادگیری این دوره آموزشی هک و نفوذ شبکه ، در تخصص تست نفوذ شبکه بسیار حرفه ای تر و دقیق تر عمل خواهید کرد و به عنوان متخصص تست نفوذ شبکه می توانید وارد بازار کار در شرکت های امنیتی شوید یا پروژه های تست نفوذ بصورت Freelance دریافت کنید. بدون شک یکی از پر مخاطب ترین شغل های دنیا در حوزه IT قطعا هکرهای قانونمند هستند که به نوعی می توان شغل و کسب درآمد آنها را در این بازار تضمین کرد. در زیر لینک پیشنهادهای شغلی مرتبط با کارشناس تست نفوذ شبکه را در دنیا مشاهده می کنید که ثابت می کند این تخصص بسیار مخاطب دارد :

آموزش SANS SEC 560 | دوره آموزشی SANS | آموزش هک و نفوذ به شبکه

محتوای این دوره آموزش SANS 560 شامل چه چیزهایی می شود؟

بر اساس سرفصل های بین المللی انیستیتو SANS Security مواردی که باید در دوره آموزشی تست نفوذ شبکه | Network Penetration Testing بر اساس سیلابس دوره SANS SEC560 برگزار شوند به شرح زیر هستند :

SECTION 1: Comprehensive Pen Test Planning, Scoping, and Recon
SECTION 2: In-Depth Scanning
SECTION 3: Exploitation
SECTION 4: Password Attacks and Merciless Pivoting
SECTION 5: Domain Domination and Web App Pen Testing
SECTION 6: Penetration Test and Capture-the-Flag Workshop

سیلابس 1 : در دوره آموزش هک شبکه و نفوذی که در آن هستید ما بعد از معرفی کردن ساختار دوره آموزشی SANS SEC560 ابتدا به سراغ معرفی توزیع های امنیتی لینوکس می رویم ، سپس دستورات پر کاربرد لینوکس را با هم مرور می کنیم و شروع به شناخت اصطلاحات و مفاهیم مهم در حوزه امنیت اطلاعات و هک نفوذ می رویم . در ادامه با مفاهیمی مثل هوش تهدید سایبری یا Cyber Threat Intelligence | قوانین نوشتن قرارداد تست نفوذ یا PreEngagement | مبحث Intelligence Gathering | مدل سازی تهدیدات یا Threat Modeling | ارزیابی آسیب پذیری ها یا Vulnerability Analysis آشنا خواهیم شد.

سیلابس 2 : در ادامه ابتدا به بررسی مفهوم Exploit می پردازیم و سپس فرآیند Post Exploitation را بررسی خواهیم کرد. با هم یاد می گیریم که چگونه گزارش های امنیتی برای کارفرما بنویسیم و سپس فاز شناخت یا Reconnaissance  را در هک و نفوذ بررسی می کنیم . با ابزار Shodan به خوبی آشنایی پیدا می کنیم و سرویس DNS را درک می کنیم ، متوجه می شویم که OSINT چیست و چگونه در یک پروژه تست نفوذ شبکه می توانیم OSINT را پیاده سازی کنیم. با Dork های گوگل و مفهوم Google Hacking آشنا می شویم و در ادامه این قسمت با معرفی انواع تکنیک های Port Scan در شبکه و انجام فرآیند Deep Scan | آنالیز پکت و شناسایی سیستم عامل هدف یا OS Fingerprinting و کار کردن با ابزار Nmap NSE کار خودمان در این قسمت را به پایان می رسانیم.

سیلابس 3 : در ادامه به انجام پروژه ها و کارهای عملیاتی بیشتر در بحث انجام حملات هکری می پردازیم ، با ابزار NetCat کار می کنیم ، با مفهوم GhostPack SeatBelt آشنا می شویم ، به روتر میکروتیک حمله BruteFroce می زنیم ، کار کردن با PowerShell ویندوز را یاد می گیریم ، با حملات سمت کلاینت در Metasploit آشنا می شویم ، به Meterpreter مسلط می شویم ، تکنیک Network Pivoting را عملیاتی می کنیم ، روشهای انتقال فایل از سیستم هک شده به سیستم هکر و برعکس را یاد می گیریم ، با انواع حملات به پسوردها آشنا می شویم و در لینوکس و ویندوز این حملات را تست می کنیم ، دور زدن User Account Manager ویندوز را بصورت عملی یاد می گیریم ، با پروتکل Kerberos و حملات Kerberos آشنا می شویم ، مفاهیم Cloud Computing و معرفی سرویس های امنیتی AWS و Microsoft Azure را یاد می گیریم . حملات MNR Poisoning و CDP Reconnaissance را یاد می گیریم و با استفاده از ابزار Loki و حمله کردن به پروتکل OSPF این دوره را به پایان می رسانیم.

منابع آموزشی مکمل دوره آموزش SANS SEC560 چه چیزهایی هستند؟

دوره آموزشی SANS SEC 560 با محوریت تست نفوذ شبکه طراحی و تدوین شده است ، اما بدیهی است که شما با استفاده از دوره های آموزشی مکمل تست نفوذ ، می توانید دانش خودتان در حوزه هک و نفوذ را بسیار بیشتر کنید ، در همین راستا مقالات و ویدیوهای آموزشی بسیاری در حوزه هک و نفوذ در توسینسو در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که مهمترین آنها را می توانید در ادامه مشاهده کنید :

 1. دوره آموزشی سکیوریتی پلاس جامع از مهندس محمدی ( درک جامع مفاهیم امنیتی )
 2. کاملترین دوره آموزش هک قانونمند | CEH نسخه 11 | آپدیت 2021 از مهندس محمدی
 3. کاملترین دوره آموزش تست نفوذ با کالی لینوکس | PWK | آپدیت 2021 از مهندس محمدی
 4. کاملترین دوره آموزش تکنیک های هک | SANS SEC 504 | از مهندس تنگسیری
 5. دوره آموزش تست نفوذ پیشرفته با پایتون از مهندس تنگیسیری
 6. دوره آموزش متااسپلویت | MetaSploit | SANS SEC 580 از مهندس تنگسیری
 7. کاملترین دوره آموزش اکسپلویت نویسی با Perl از مهندس جوادی
 8. جامعترین دوره آموزش Nmap فوق تخصصی از مهندس نیما کریمی
 9. کاملترین دوره آموزش دورک نویسی | Google Dork از مهندس کیاء
 10. کاملترین دوره آموزش متااسپلویت | MetaSpolit | از مهندس محمدی
 11. و سوالات ، مقالات و کلی ویدیوی آموزشی رایگان در جزیره هک و امنیت اطلاعات توسینسو